Střelec Horoskop 2021

Ohnivé znamení Střelce je velice optimistické a nadšené pro věc a tyto vlastnosti šíří i do svého okolí. Rok 2021 pro ně bude probíhat ve znamení inspirování svých blízkých, stejně tak jako práce na sobě. Můžete očekávat harmonické vztahy v rodině, partnerských vztazích i ve vašem kruhu přátel. Toto období by však mohlo znamenat obrovský nápor na vaše zdraví.

Na jaře by do vašeho života mohla přijít spousta nových jedinců, dávejte si však pozor - mezi nimi by se mohl objevit i někdo, kdo s vámi nebude mít úplně nejlepší úmysly. Střelec naštěstí disponuje přirozeným čuchem na lidi, a tak s největší pravděpodobností rychle pozná, o koho se jedná. Horoskop však ukazuje, že s ostatními budou vztahy vzkvétat jako nikdy předtím.

S příchodem léta se nebudete fyzicky cítit úplně nejlépe, možná přijde dokonce nějaká nemoc, a tak doporučujeme posilovat svou imunitu vitaminem C a také pravidelným cvičením. Střelec bude mít v tomto období také plnou hlavu práce, což jeho fyzický stav nijak nezlepší. Zkuste se na chvíli zaměřit také na sebe, práce počká. Vaše zdraví by mělo být prioritou č. 1.

V druhé polovině roku 2021 budete velice flexibilní, a tak se dokážete aklimatizovat na jakékoliv situace - a to i na ty náročnější. Nyní dokážete v každém problému vidět jeho řešení, a tak za vámi budou blízcí přirozeně chodit pro rady. Zvláštní pozornost by měla dostat vaše rodina, horoskop totiž naznačuje, že právě tam nyní budete naprosto nepostradatelnou součástí.

Vlivem Jupiteru ve Vodnáři budete také disponovat velice pokrokovým smýšlením, a tak řešení vašich i ostatních problémů často nebude zrovna konvenčního charakteru. Pro Střelce horoskop 2021 připraví také cenné lekce, které jim ukážou, že není potřeba držet se zajetých vzorců - často není na škodu pohlédnout na situace z trošku jiného úhlu.

Střelec má za sebou perný rok plný výzev, a tak by si měl v jeho závěru dopřát zasloužený odpočinek. Zajeďte si na wellness, přečtěte nějakou zajímavou knihu, nebo prostě relaxujte při nicnedělání. Vaše mysl i tělo si tak skvěle odpočinou a budou připraveny na další výzvy.