Rak Horoskop 2020

Rakův horoskop 2020 bude tak trochu připomínat horskou dráhu. Lidé, kteří se narodili v tomto vodním znamení ovládaném Měsícem, jsou totiž přirozeně velmi citliví, a tak budou každou událost prožívat velmi intenzivně. Velice si zakládají na rodině, v jejíž přítomnosti se cítí úplně nejlépe. Svým blízkým se snaží pomáhat, kdykoliv to jde, ale na druhou stranu dokážou být ve svém jednání i docela bezohlední.

Rak na sobě po celý rok 2020 ucítí silný vliv Saturnu, který bude během prvních měsíců bohužel spíše negativní. Vyvolá ve vás totiž pocit, že nic z toho, co uděláte, nemá žádný význam, a tak snadno upadnete do depresivních stavů. Zkuste si najít nějakou aktivitu, která vás bude bavit a spolehlivě vás rozptýlí. Horoskop přeje různým formám pohybu jako například józe, posilování s činkami či kalistenice.

Od začátku března už se vaše nálada začne zlepšovat, což byste jako správný Rak měli využít k utužování rodinných i partnerských vztahů. Venku už se otepluje, tak vytáhněte kolo nebo sedněte do auta a vyražte na společný výlet. V práci vás nyní žádné zvraty nečekají, takže se můžete uvolnit a vychutnat si chvilky strávené s těmi nejbližšími.

Léto s sebou přinese společenskou náladu, což Rak využije k trávení času s přáteli. Podle horoskopu to ale vypadá, že nepřijdete zkrátka ani v lásce. Možná se konečně odhodláte vyjádřit své city i za cenu toho, že by je druhá osoba nemusela opětovat. Ve vztazích se nyní probudí sexualita a vášeň, a tak dojde k tomu, že vás vaše drahá polovička bude mimořádně přitahovat. Nebojte se opustit stereotyp a dopřejte si romantickou dovolenou ve dvou.

Poslední letošní měsíce vás zatáhnou do víru pracovního života, kterému jste se v průběhu roku 2020 příliš nevěnovali. Vaše mentální kapacita nyní dosahuje maxima, díky čemuž dokážete pracovat, řešit problémy a hltat nové informace skoro bez námahy. S přesčasy a směnami navíc to ale nepřehánějte, obzvlášť pokud byste kvůli tomu měli zanedbávat rodinu. Vás i vaše blízké by to mohlo dost mrzet.