Panna Horoskop 2020

Postavení Jupiteru a Saturnu způsobí, že Panně horoskop 2020 přinese spíše osamělé období, a to primárně během prvních několika měsíců. Zrozenci tohoto zemského znamení, které ovládá planeta Merkur, si zakládají především na pořádku a organizaci. Jsou tedy velmi praktičtí, což jim zpravidla přináší mnoho úspěchů v kariéře. Jejich smysl pro detail jim však zabraňuje dívat se na věci z větší perspektivy, a to pro ně často bývá kamenem úrazu.

Jak už bylo zmíněno, během počátečních měsíců roku 2020 se Panna téměř kompletně izoluje od všech svých přátel i rodiny. Máte pocit, že se nemáte komu svěřit, a tak pravděpodobně strávíte celé hodiny analyzováním vašich negativních emocí, což vaše trápení ještě prohloubí. Uvědomte si, že jste dostatečně silní a schopní na to, abyste svou situaci opět obrátili. Nikdo jiný to za vás přece neudělá.

Příchod jara se váš horoskop obrátí zpátky k lepšímu a vy zase budete schopni ukázat okolí to nejlepší, co ve vás je. Cokoli ve vztazích s rodinou, přáteli a vaším partnerem nefungovalo, si v klidu vyříkáte, díky čemuž budete schopni posunout se o krok vpřed. Díky předchozí samotě si jejich přítomnosti skutečně vážíte, a tak nedovolíte, aby vaše předsudky jakkoli ovlivnily vaši nově nabytou harmonii.

Léto 2020 vám přinese obrovskou vlnu energie, kterou se vyplatí investovat do vašeho fyzického i psychického zdraví. Panna tak získá perfektní příležitost k tomu, aby do svého režimu zařadila pravidelný pohyb a zapracovala na svém jídelníčku. Pokud kvůli práci nemáte čas, volte aktivity, které jsou z hlediska času efektivní, jako například tabatu nebo HIIT.

V podzimních a zimních měsících se váš horoskop bude opět orientovat na kariérní oblast vašeho života. Dokážete rozpoznat a řešit i ty nejmenší chyby a dokonale plnit zadané úkoly, což vám v zaměstnání přinese obdiv kolegů i vedení a možná přinese i vyšší plat. Žádná Panna by však neměla zapomínat ani na rodinu a partnera. Ukažte blízkým, že vám na nich záleží, pokud to totiž neuděláte, můžete tím vyvolat staré konflikty, které vás od nich na začátku roku oddělily.