Beran Horoskop 2018

Letos čeká zrozence tohoto ohnivého znamení pod vládou Marsu spoustu energie, které nejlépe uplatní v oblasti kariéry. Ani ve vztazích však nepřijdete zkrátka. Díky bojovnosti a vytrvalosti, kterou se právě Berani vyznačují, dokážete dosáhnout cílů, které si vytyčíte. Nejen díky svým osobním kvalitám, ale také díky postavení planet, je jasné, že bude mít Beran Horoskop 2018 pozitivně laděný.

Z počátku roku mohou stagnovat vaše osobní vztahy. Vliv Venuše bude velmi silný, proto budete citlivější v otázkách citů. Dejte si pozor, abyste se nespálili. Raději se teď zaměřte na kariéru. Nebudete mít problém pohotově jednat a ujmout se role vůdce, což z vás dělá skvělé adepty na vedoucí pozice. Nadřízení si jistě takového potenciálu všimnou.

Jarní měsíce roku 2018 přinesou Beranům nové a neotřelé nápady. Díky přemíře fantazírování se však mohou objevit problémy se soustředěním se na realitu. Pokud jde o vztahy, zde se opět potvrdí vaše vytrvalost. Ve své zamilovanosti budete přímo neústupní. Navíc impulzivní jednání a nadvláda vašeho srdce nad rozumem slibují velkou a romantickou lásku. Dobře vám bude také ve společnosti přátel, nebo kdekoliv, kde si ulevíte od všedních problémů.

V období teplejších měsíců můžete díky postavení Venuše ve Lvu očekávat pohodu v osobním životě. Vaše vztahy budou velice loajální a ohleduplné. Žádné zvraty se konat nebudou a láska na jednu noc vás teď vůbec neláká. S postupem léta pak opět přijde období vhodné pro kariéru. Vaše schopnost analyzovat a dobrat se rychle jádra věci je teď v rozkvětu. Dejte však pozor na své zdraví, nesmíte se příliš zanedbávat na úkor zaměstnání.

Na podzim 2018 by podle Horoskopu měla vaše pozornost směřovat hlavně k rodině. Ať už je váš splín způsoben čímkoliv, v zázemí svých nejbližších vždy najdete pomoc a dobijete ztracenou energii. Merkur ve Štíru navíc bude působit na vaši schopnost vstřebávat informace. Pokud se budete soustředit, žádná překážka nebude dost velká. Pocítíte zřejmě také zvědavost. Nebudete se bát ani témat, která jsou běžně tabu.

Koncem roku se Beran bude soustředit hlavně na vzdělávání. V tomto období pocítíte zodpovědnost a vaše morální aspekty budou silné. To se projeví jak na vašem výkonu v práci, tak v osobním životě. Srovnáte si priority, zjistíte, na čem vám v životě opravdu záleží, a do dalšího roku budete moci vykročit s čistou hlavou a daným cílem.