Váhy Horoskop 2019

Na rozdíl od předchozího roku, kdy jste si užívali klidu, budou mít Váhy Horoskop 2019 naopak nabitý událostmi. Dařit se vám bude především v kariéře, ani vás osobní život však nezůstane zkrátka. Čekají vás pozitivní, ale i negativní zážitky. Tak to ale v životě chodí. Díky svým kvalitám se navíc zrozenci tohoto znamení, kterému vládne planeta Venuše, dokáží poprat se všemi nástrahami. Tito jedinci vynikají svými uměleckými vlohy, jsou inteligentní, spravedliví a také pravdomluvní. Někdy však jejich nevýhodou bývá přílišná citlivost.

Zimní období na počátku roku 2019 prožijí Váhy v kolotoči událostí. Nejprve se setkáte s šancí v kariéře, které se budete muset okamžitě chopit, pokud ji nechcete propásnout. Bude to pro vás zřejmě znamenat práci navíc, avšak výsledek jistě bude stát za to. Rozhodnutí je jen na vás. Vlivem Marsu v Býku, který můžete očekávat především v březnu, navíc pocítíte silné sexuální pudy. Můžete proto očekávat vášnivé vzplanutí mezi vámi a objektem vaší touhy. Pokud vytrváte, můžete navíc svou známost v tomto období rozvinout ve vitální pevný vztah.

Letošní jaro bude pokračovat v podobném duchu. Šanci navíc dostanou i dlouhodobé vztahy. Horoskop radí, že právě teď je na čase udělat další krok, s partnerem jste na stejné vlně, proto jakýkoliv váš návrh se nyní setká s pochopením. I v kariéře se vám bude nadále dařit jít si za svým cílem.

Zlom může přijít s letními měsíci roku 2019. Ve vašem okolí se vyskytne nepoctivý člověk, který se vám pokusí uškodit. Tentokrát se příliš nemůžete spoléhat na pomoc vašeho okolí. Tuto událost musíte zvládnout sami, jedině tak se dokážete poučit a posunout vaši osobnost kupředu.

Na podzim se Váhy mohou opět těšit na pozitivní období, zejména v kariéře. Vliv Merkuru v Kozorohu vám podle horoskopu propůjčí vysokou schopnost sebekontroly a soustředění. Stačí se pořádně zabrat do práce a cíl máte téměř na dosah. Možná bude nutné se zaměstnání dočasně věnovat i na úkor volného času. U vašeho partnera a rodiny se naštěstí setkáte s pochopením. Na této frontě vám tak nic nehrozí.

Konec roku 2019 si pak podle horoskopu užijete v poklidu a pohodlí domova. Harmonie bude všude kolem vás. Váhy bude hřát také předchozí úspěch v kariéře. Nové porce volného času můžete využít k úklidu domácnosti, nebo se věnujte sportu, který vás baví a naplňuje.