Vodnář Horoskop 2017

Pod vládou planety Uran dokáží být zrozenci tohoto znamení velmi citliví a myšlenkově – až nadčasově založení. Podle hvězd však Vodnář horoskop 2017 nebude mít vůbec jednoduchý. Zejména pak s koncem roku. Každopádně ale můžete očekávat úspěchy v kariéře, ve vztazích spíše stabilitu a pasivitu, čehož byste měli využít především při plánování budoucnosti – obzvláště pak kolem přelomu letošního roku.

Pokud nebudete na počátku roku 2017 věnovat své práci dostatek pozornosti, zaděláváte si podle horoskopu na nepříjemnosti. Kvůli vaší roztržitosti by se mohlo stát, že vám unikne důležitá novinka, změna, nebo informace a vy pak budete mít co dělat, abyste dohnali všechny resty. Obzvláště v březnu se můžete spolehnout na podporu rodinných příslušníků

Pozitivní energii Vodnáři dokáží na jaře a v létě 2017 rozšířit i do svého okolí a horoskop prozrazuje, že byste měli být na pozoru. Pro nezadané zrozence tohoto znamení totiž podle hvězd právě teď nastává ta největší šance potkat svou spřízněnou duši. Možná po dlouhé době vyrazíte opět do společnosti a budete si užívat přízeň opačného pohlaví. Pro ty jedince, kteří jsou šťastně zadaní, nastává velmi stabilní a harmonické období. Proto je tento čas vhodný k dlouhodobému plánování. Nebojte se udělat další krok. Věnujte však dostatek času i zaměstnání, aby se neopakovaly problémy z počátku letošního roku.

Vodnáři budou mít klidný a stabilní podzim. Vaše kariéra se obrátí k lepšímu a vy budete přímo excelovat. Pokud nasadíte vysoké pracovní tempo a vytrváte, odměnu budete mít přímo na dosah. Možná budete muset práci na nějaký čas podřídit svůj denní rozvrh. Zvažte pečlivě všechna pro a proti, jestli vám to za to stojí. Jistě se rozhodnete správně. Pokud si nebudete vědět rady, nebojte se poprosit o radu třeba kamaráda.

S koncem letoška se pak situace nadále klidná a proto se kolem Vánoc budete moci plně věnovat rodině, partnerovi i sami sobě. Situace ve vztazích bude stále stabilní. Nezadaní mohou směle flirtovat a pokoušet ostatní. Budete se věnovat také zhodnocení minulých událostí. Osobnostně Vodnáře rok 2017 velmi posílil. Myslete i na své zdraví a prevenci. Časté změny teplot vašemu organismu příliš nesvědčí.

 

Napište námFacebook