Vodnář Horoskop 2016

Podle hvězd bude mít Vodnář horoskop 2016 stabilní hlavně v oblasti vztahů. Zrozenci v tomto znamení pod nadvládou planety Uran, tak konečně budou moci využít svých nadčasových nápadů. V roce 2015 jste zažívali mnoho zvratů a náročných situací, letos se můžete těšit na úspěchy. Zejména v první polovině roku budou hvězdy v stabilním a pozitivním postavení. Měli byste toho využít naplno.

Energii budete potřebovat již s příchodem nového roku. V zaměstnání se podle horoskopu objeví problém, který nedokážete ovlivnit. Díky svým schopnostem však můžete právě vy pomoci a přijít s vhodným řešením. Přidejte ještě trochu píle a tvrdé práce a pracovní postup máte téměř jistý. Nezanedbávejte na úkor práce však ani své kamarády či rodinu. Vyhraďte si na ně i několik večerů z týdne. Příliš mnoho přesčasů vám obzvlášť v březnu 2016 neprospěje.

Vodnáři se na jaře roku 2016 mohou nadále těšit z jejich prosperující kariéry. Avšak nenechte se ukolébat k pasivitě, stále je třeba odvádět jistý pracovní výkon. Více času budete také věnovat vztahům, v tomto období se ve vás začínají probouzet pudy a vy toužíte poznat spřízněnou duši. Vyrazte do společnosti, bavte se a seznamujte se. Právě v tomto období budete velmi úspěšní. Ti, kteří jsou zadaní, se rovněž mohou těšit s vzájemného souladu a harmonie.

Zlom očekávejte především v oblasti, která se týče vaší kariéry. Předchozí úspěchy k vám přilákaly závistivě jedince. Mějte se na pozoru. Nenechte se příliš rozptylovat okolím. Pokud nebudete své práci věnovat dostatek pozornosti, zaděláváte si podle horoskopu na nepříjemnosti. Ve vztazích mohou i navzdory předchozímu souznění přijít neshody. Uran je ve špatném postavení, což pro Vodnáře znamená, že musí odložit růžové brýle a začít řešit realitu. Nebude se jednat o žádný závažný problém. Pokud si přesto nevíte rady, pomoc vyhledejte v kruhu rodinném.

Po období nezdaru se nenechte srazit na kolena. Zhodnoťte uplynulé události a poučte se ze svých chyb, i negativní zkušenosti jsou velmi cenné. Horoskop ukazuje, že podzimní měsíce a konec roku 2016 bude pro Vodnáře opět klidnější. Problémy ve vztazích jsou zažehnány i v zaměstnání procházíte stabilním obdobím, nebuďte však příliš pasivní. Myslete i na své zdraví a prevenci.

 

Napište námFacebook