Váhy Horoskop 2017

Nemůžete se divit, že tento rok je pro vás jako na kolotoči. Vaše planeta Venuše je ve velmi silném postavení a proto budou mít Váhy horoskop 2017 velmi nabitý. Ničeho se ale nebojte, i když se možná dostanete skoro až na dno svých sil, po takových zkušenostech budete o to více silní a připravení na další výzvy. Díky své jemné a tvořivé povaze, dokážete přijít hlavně v kariéře s neotřelými nápady a vysloužit si tak dokonce pracovní postup. Ve vašem osobním životě slibují hvězdy pozitivní energii hlavně z počátku roku.

Váhy budou mít začátek roku poněkud hektický. Zimní pasivita vám nic neříká. Horoskop předpovídá, že v tomto období můžete zažít harmonii, ale i velké změny v oblasti vztahů, záleží, zda jste šťastně zadaní nebo po své dokonalé polovičce teprve pátráte. Nebojte se vyjít svému štěstí vstříc a vyrazte do společnosti. Lidé ve vašem okolí poznají, že vysíláte pozitivní energii. V kariéře teď nemá cenu se příliš angažovat. Zbytečně byste si přidělávali potíže.

Na jaře 2017 se pracovní stránka vašeho života probudí. V kariéře si vaší snahy konečně povšimnou nadřízení. Pokud vytrváte v současném tempu, vaše cíle budou brzy na dosah. Nemoci a zranění se vám budou vyhýbat. Stejně tak se můžete těšit na ničím nerušenou pohodu v kruhu rodinném.

Lehký zlom přijde až s létem 2017. Budete se snažit vyřešit všechny problémy naráz. Jen se ale ve složité změti úkonů zamotáte a v zaměstnání si svou pozici ještě ztížíte. Horoskop doporučuje, abyste si sestavili seznam priorit, a podle něj pak řešili každou záležitost odděleně. Nezanedbávejte ani svou kondici, ne nadarmo se říká „ve zdravém těle zdravý duch“.

Ani s příchodem podzimu si neodpočinete. Horoskop 2017 ukazuje, že se Váhy budou muset potýkat s dalšími nesnázemi. Někdo z vaší blízké rodiny se může ocitnout v potížích. Budete muset velmi rychle přehodnotit své priority. Rodina má obzvláště v těžkých časech držet při sobě. V práci zřejmě budete mít co dohánět i na úkor volného času.

Koncem roku, když se situace zlidní, budou mít Váhy dostatek času na zhodnocení minulých událostí. Volný čas věnujte také partnerovi, přece jenom jste na něj neměli v předešlém období tolik času, kolik by si zasloužil.

 

Napište námFacebook