Váhy Horoskop 2016

Pod vládou Venuše dokáží být zrozenci v tomto znamení velmi citlivé povahy, zároveň jsou také hodně přemýšlivé a tvořivé. Horoskop 2016 Váhy zřejmě příliš v první polovině roku nepotěší. V hektickém tempu se budete muset vypořádat s klíčovými událostmi jak v oblasti vztahů, tak v kariéře. Poté vás ale čeká stabilní období plné pozitivních změn a konečně budete mít čas rozjímat. V roce 2015 jste toho spoustu zažili, proto do letošního roku vstupujete obohaceni mnoha zkušenostmi. Všechny překážky nakonec zvládnete překonat.

V zaměstnání se objeví problémy. Může se jednat o změnu nadřízeného nebo úzkého spolupracovníka, se kterým si nepadnete do noty, ale také finanční krizí, kvůli které se má propouštět, anebo jen „hořící“ termíny. Pro vás to samozřejmě znamená spoustu dřiny a podřízení rozvrhu dne práci. Ten to fakt může způsobit problémy i ve vašem vztahu. Setkáte se s nedůvěrou partnera.

Stres v práci se Vahám na jaře roku 2016 bude podle horoskopu vyhýbat, skřípat to však může ve vztazích. Už máte dost toho, že vám vaše drahá polovička stále něco vyčítá. Nehledejte chybu ale jenom u druhého, zameťte si nejdříve před vlastním prahem. Faktem je, že kvůli stresu a pracovnímu nasazení, jste svého miláčka poněkud zanedbávali. Vše se dá napravit přiměřeným gestem náklonnosti nebo rozhovorem.

Se stabilním obdobím přichází rozřešení problému. Hvězdy jsou v té správné pozici a tak Vahám nic nebrání užít si nacházející letní měsíce. Práce vás sice nadále bude svazovat, ale na vysoké tempo již jste si zvykli, takže vám problémy nedělá. Dovolenou možná budete muset odložit na později, ale i tak volný čas můžete trávit v přírodě. Vyrazte si alespoň na túru nebo procházku.

Podzim 2016 přinese podle horoskopu rodinné problémy. Budete se muset vypořádat s nepříjemnou událostí, která vás zasáhne nečekaně. Avšak na všem hledejte něco pozitivního, vaše osobnost bude po takovém zážitku mnohem silnější. Ti, kterým na vás opravdu záleží, budou vaší oporou.

Váhy se mohou na poslední část roku opravdu těšit. Horoskop prozrazuje, že v kariéře se vám začne opět dařit, i situace ve vztazích bude klidná. Nezadaní mohou směle flirtovat a pokoušet ostatní. Zadaní jedinci si pak budou užívat souznění ve dvou. Uvědomíte si, že i přes všechny těžkosti, že život krásný.

 

Napište námFacebook