Střelec Horoskop 2017

Podle hvězd bude mít Střelec horoskop 2017 stabilní hlavně, co se týče kariéry a profesního života. Zrozenci v tomto znamení pod nadvládou planety Jupiteru, budou moci naplno využít své schopnosti rychle a sebejistě se rozhodovat. Zejména v první polovině roku budou hvězdy v stabilním a pozitivním postavení – a to dokonce i v oblasti vztahů. V druhé polovině roku však můžete očekávat zvraty.

Hned na počátku roku 2017 se někdo ve vašem blízkém okolí ocitne v nouzi, možná kolega, kamarád nebo dokonce partner. Neváhejte a pomozte mu. Bude stačit možná jen vlídné slovo a povzbuzení, avšak dotyčný vám toto gesto nikdy nezapomene. V zaměstnání nasadíte výkonné tempo a budete schopni ho udržovat i dlouhodobě. Máte našlápnuto na pracovní postup.

Horoskop radí, že Střelec by se v jarních měsících neměl bát obětovat práci více volného času. Dlouhodobě je to jistě dobrá investice. Dovolenou si můžete vybrat i později. Avšak myslete na to, že je třeba i relaxovat a nevystavujte se přemíře stresu. Dařit se vám v tomto období bude i ve vztazích – ty dlouhodobé teď budou velmi stabilní a ti, kteří jsou nezadaní, mají velkou šanci poznat toho pravého. Stačí mít oči dokořán otevřené.

V druhé roku horoskop Střelcům předpovídá nesnáze ve vztazích. Díky vaší časté roztěkanosti či úplné nepřítomnosti způsobené vysokým pracovním tempem se můžete obzvláště v červenci 2017 setkat s nedůvěrou partnera. Snažte se problémy tohoto rázu řešit co nejdříve, jinak byste situaci ještě zhoršovali. Neměli byste zanedbávat také vaše rodinné příslušníky. Skvělým prostředkem, jak můžete všechny své blízké potěšit, je zorganizovat večírek například u vás doma.

Na podzim se Střelec bohužel nevyhne ani nesnázím v pracovní stránce života. Zřejmě nebudete schopni udržet dostatečnou pozornost a pochybíte. Tento váš omyl pak budou muset řešit jiní a už nebudou chtít slyšet žádné vysvětlení. Po období nezdaru se ale nenechte srazit na kolena. Zhodnoťte uplynulé události a poučte se ze svých chyb, i negativní zkušenosti jsou velmi cenné. Horoskop ukazuje, že konec roku 2017 bude pro Střelce náročnější. Avšak alespoň neshody ve vztazích jsou zažehnány a proto můžete počítat, že partner i rodina vám bude oporou.

 

Napište námFacebook