Štír Horoskop 2017

Horoskop 2017 Štírům připravil velmi pozitivní rok, plný zážitků a nových cenných zkušeností. Jedinci narozeni v tomto znamení, kterému vládne planetka Pluto, bývají často rozvážní až zdrženliví, avšak vynikají velmi silnou vůlí. Letos se můžete těšit spíše na pracovní pokrok, rozvoj osobnosti a jisté prozření, díky kterému budete mnohem dospělejší a vyrovnanější než dříve. Co se týče oblasti vztahů, zde budete spíše pasivní a stabilní.

S novou energií vstoupíte hned do začátku roku 2017. Štíři v tomto období udělají nejlépe, pokud se budou naplno věnovat kariéře. Nic však nebude zadarmo, nejprve budete muset překonat několik překážek. O to sladší odměna, vás ale čeká po sléze. Právě v tomto období budete také přímo vynikat v pracovních vztazích. Přátelským přístupem k nadřízeným i kolegům se zasloužíte minimálně o pochvalu. Na druhou stranu horoskop radí, že nesmíte polevit ani v přiměřené přísnosti. Ostatní by si pak mohli myslet, že jim vše projde.

S příchodem jarních měsíců svobodní jedinci vyrazí na lov a budou velmi úspěšní. Čekají vás dlouhé noci plné vášně ale i romantiky. Zadané čeká stabilní období plné harmonie a pohody. Po dovolené ve dvou budete krásně uvolnění a připravení do dalších náročných pracovních měsíců. Nenechte se však příliš rozptýlit a ukolébat okolními událostmi. Pokud nebudete své práci věnovat dostatek pozornosti, zaděláváte si podle horoskopu na nepříjemnosti.

Letní měsíce přinesou nečekanou událost. Ve vašem okolí se možná odhalí zrádce. Člověk, který se tváří jako váš kamarád, ale když jde do tuhého a vy jste v nouzi, otočí se k vám zády. To vás alespoň naučí vážit si pravých přátel. Díky této zkušenosti budete mít čas se na chvíli zastavit a ujasnit si priority. Osobnostně vás to velmi obohatí a posílí. Štíři podle horoskopu poté budou obzvláště v září 2017 působit velmi vyrovnaně a seriózně, čehož nejlépe využijí v kariéře.

Blížící se konec roku 2017 Štírům slibuje harmonii ve vztazích, a pokud si zvládnete svůj čas precizně zorganizovat a věnovat dostatek úsilí i vašemu zaměstnání, můžete se těšit i na pracovní postup. Zasloužíte si ho. Pokud jde o vaše zdraví, hvězdy už v tak pozitivním postavení nebudou. Dejte pozor hlavně na nachlazení a drobné úrazy.

 

Napište námFacebook