Štír Horoskop 2016

Horoskop 2016 Štírům nabízí spoustu zajímavých životních příležitostí. Zrozenci v tomto znamení pod nadvládou Pluta bývají často trpělivé, rozvážné povahy a mají silnou vůli. Nebojte se letos těchto svých pozitivních vlastností náležitě využít. V roce 2015 vás hvězdy vedly pozitivní cestou hlavně v kariéře, letos máte v této oblasti rovněž šanci na úspěch. Nic však nebude zadarmo, nejprve se budete muset poprat s několika překážkami. O to sladší odměna, ale pak čeká Štíry v cíli.

Budete se snažit vyřešit všechny problémy naráz. Jen se ale ve složité změti úkonů zamotáte a v zaměstnání si svou pozici ještě ztížíte. Horoskop doporučuje, abyste si sestavili seznam priorit, a podle něj pak řešili každou záležitost odděleně. V rodinném kruhu vás čeká pohoda a harmonie. Nezanedbávejte ani svou kondici, předejdete tak v těchto studených měsících i nachlazení.

Štírům se nejvíce bude dařit na jaře roku 2016. Právě v tomto období jsou hvězdy ve stabilním postavení, proto se vám dařit bude ve všech oblastech. Dlouhodobé vztahy jen rozkvétají. Nebojte se klidně udělat další krok. Nezadaní budou lehce navazovat kontakty s opačným pohlavím. V kariéře si vaší snahy konečně povšimnou nadřízení. Nemoci a zranění se vám budou vyhýbat.

Podle horoskopu s přelomem roku přijde jistý zlom. Dolehne na vás únava. Minulé měsíce jste trávili velmi aktivně a tak si potřebujete odpočinout. Tato pasivita se projeví hlavně v zaměstnání, kde budete vykazovat pouze průměrné výkony. Máte na to ale nárok po předchozích úspěších. Štíra proto žádné závažnější nepříjemnosti nečekají.

S podzimem roku 2016 zažijete šok v oblasti mezilidských vztahů. Nečekaná událost vás silně zasáhne. Může se jednat o nehodu, zradu dokonce i nevěru. Budete mít tendenci uzavřít se do sebe a tvrdohlavě odmítat pomocnou ruku. Horoskop vám ale radí, abyste se naopak překonali a nestranili se společnosti. Jedině tak dříve zapomenete na uplynulé události a dříve se dokážete vrátit do starých kolejí. V takovém období vás podrží i rodina a nejbližší přátele. Važte si jich. S koncem letoška se pak opět zaměříte na kariéru, kde se ti nejpilnější Štíři mohou dočkat i pracovního postupu. Znovu se začnete „otrkávat“ i v osobním životě. Neodmítejte pozvání na rande, minimálně si rozšíříte obzory.

 

Napište námFacebook