Ryby Horoskop 2017

Zrozenci tohoto zemního znamení pod nadvládou Neptunu často vyniknou svou empatickou a citlivou povahou. Horoskop 2017 Ryby nabádá, aby toho svých schopností využili nejen v oblasti vztahů, ale hlavně také v jejich kariéře. Loni vás horoskop a hvězdy sice vedly klidnou cestou, letos ale budete čelit nejednomu významnému zvratu. Obzvláště s příchodem letních měsíců bude váš život v jednom kole. Ke konci roku se ale situace opět zklidní a Ryby si budou moci naplno užívat pohody.

S příchodem nového roku 2017 možná zjistíte, že práce už vás nenaplňuje tak jako dřív. Horoskop předpovídá, že budete mít nejednu šanci to změnit. Zvažte však pečlivě, jestli vám změna pracovního místa či pozice stojí za všechna rizika. Hvězdy v tomto období nejsou příliš stabilní. Měli byste raději počkat až na jarní měsíce.

V dlouhodobých vztazích Ryby objeví po malé krizi, kdy jste partnera poněkud zanedbávali, ztracenou harmonii. Nezadaní jedinci ožijí hlavně v červnu, kdy se osmělí a vyrazí do společnosti a budou pátrat po své dokonalé polovičce. Právě teď nastává pozitivní období, proto mějte oči otevřené dokořán, abyste svou jedinečnou šanci nepromarnili.

Obzvláště po přelomu roku 2017 bude pro Ryby náročné dosáhnout spokojenosti. Nesnáze překonáte pouze v případě, že zatnete zuby a popere se se vším, co vám stojí v cestě. To platí hlavně, co se týče pracovní oblasti vašeho života. Objeví se komplikovanější či náročnější projekt. Nebojte se této příležitosti, i když vás zpočátku bude děsit. Bude zapotřebí investice vaší energie, možná i na úkor volného času. Pokud si nebudete vědět rady, vždy můžete poprosit kolegu nebo přátele o radu. Rádi vám vyjdou vstříc.

Rok 2017 bude podle horoskopu končit už poklidněji. Ryby budou v tomto období vyrovnanější. Právě toto období je vhodné pro investice nebo dlouhodobé plánování. Nenechte se však ukolébat touto harmonií. Mějte se na pozoru před problémy v užším kruhu rodinném. Možná před vámi bude chtít někdo zatajit zásadní informace. Pokud se chcete dozvědět více, nejprve si k člověku musíte vybudovat cestu, aby vám věřil. Neměli byste také zapomínat na svého partnera, i když myšlenky možná teď soustředíte jiným směrem. Trocha iniciativy postačí a budete si užívat vzájemného souznění.

 

Napište námFacebook