Rak Horoskop 2019

Z počátku nového roku bude mít Rak Horoskop 2019 poněkud nabitý událostmi. Ve druhé polovině se pak může těšit na klidné a pozitivní období. Zrozenci tohoto vzdušného znamení, kterému vládne Měsíc, jsou velmi citově založení. Není tak divu, že se události v jejich životě často točí hlavně kolem vztahů. Mezi jejich další kvality patří například bujná fantazie, ale i zodpovědnost a obětavost pro druhé. Často však také bývají náladoví.

Hned leden 2019 přinese zajímavé události. Vliv planety Venuše, která bude umístěná ve Štíru, zamíchá děním kolem vás. Toto postavení Rakům přinese touhu objevovat vše záhadné a nepoznané, lákat vás bude také zakázané ovoce. Navíc vaše city budou velmi intenzivní. Můžete se i setkat s pocitem, že jim nedokážete vzdorovat. V krajních případech to může symbolizovat dokonce nevěru. V kariéře vám naopak toto umístění planet bude nápomocné. Dokážete bojovat a vzdorovat i velkému náporu úkolů, které se na vás hrnou ze všech stran.

S postupným oteplováním a příchodem jara bude nutné, abyste se naopak soustředili spíše na kariéru. Stačí chvilková nepozornost a unikne vám důležitá informace nebo uděláte chybu. Horoskop radí, abyste se v zaměstnání příliš nenechali rozptylovat děním ve vašem osobním životě.

S přelomem roku 2019 se situace konečně obrátí k lepšímu. Dění v pracovní oblasti života Raků se konečně uklidňuje, a vám dává šanci ukázat nadřízeným, jak jste pro podnik nepostradatelní. Těšit se mohou také nezadaní jedinci. Ke konci června totiž dostanou velkou šanci potkat toho pravého. Hvězdy mají teď velmi pozitivní postavení v oblasti osobního života.

Jak léto pomalu končí a nadchází podzim, Rak pocítí vliv Měsíce ve Lvu. Energie, která na vás bude působit, bude doslova vybízet k akci a k budování hodnot, na které posléze můžete být hrdí. V dlouhodobém vztahu se nebojte převzít iniciativu, jedině tak se teď s partnerem můžete posunout na další pomyslnou příčku.

Konec roku 2019 podle horoskopu přinese klidné období. Konečně budete mít čas věnovat se také sami sobě a své fyzické kondici. Při sportu se také výborně odreagujete od práce a možného přebytečného stresu. Posílíte také imunitu, a tak vám v tomto sychravém počasí žádné neduhy hrozit nebudou. Pozornost byste měli zaměřit také na rodinu. Některý člen vašeho klanu zřejmě bude vyžadovat pomoc. Horoskop radí, abyste nezklamali jeho důvěru. Křivdu by tento člověk mohl nést velmi těžce.