Rak Horoskop 2017

Pod vládou přirozené družice Země – Měsíce, který tomuto znamení vládne, bývají často zrozenci tohoto znamení citlivě a emocionálně založenými a empatickými bytostmi. Podle hvězd však Rak horoskop 2017 nebude mít vůbec jednoduchý. Zejména pak s koncem roku. Každopádně ale můžete pozitivní energii ve vztazích. Co se týče vaší kariéry, připravte se spíše na pasivitu, než velké zvraty. Ani letos vás nemine pokrok, co se týče vaší osobnosti, přece jenom každý stále dospívá.

Hned na začátku roku 2017 nebudete zahálet. V zaměstnání se budete skutečně snažit, tam kde ostatní zaspali nebo si neví rady. Pokud budete takové pracovní nasazení udržovat, čeká vás vyhlídka pracovního postupu. Brát si práci domů však není vůbec dobrý nápad, svůj volný čas však věnujte raději rodině a nejbližším. Budete potřebovat také nějaké odreagování.

S příchodem jara se Rak může těšit na pozitivní energii v oblasti vztahů. Budete obklopeni hodnými a šťastnými lidmi. Nesnažte se však žít v dokonalé bublině a zapomínat na vnější svět. Oči byste měli mít dokořán otevřené, obzvláště pak nezadaní Raci toužící po společnosti opačného pohlaví, protože právě v tomto období je nejvyšší šance zažít románek. A kdo ví, třeba se tento flirt časem změní ve vztah. Proto vyrazte do společnosti a bavte se.

V létě roku 2017 zadané Raky čeká obnovení harmonie a pohody. Po dovolené ve dvou budete krásně uvolnění a připravení do dalších náročných pracovních měsíců. V září máte podle horoskopu poslední šanci udělat se svou kariérou výrazné změny. Neusněte na vavřínech, a pokud se vyskytne šance či lukrativní nabídka, pevně ji chyťte. Podle horoskopu se teď vyplatí zariskovat.

S blížícím se koncem roku horoskop ukazuje, že se Rak dostane do problémů v oblasti kariéry. Tentokrát se nemůžete spoléhat na pomoc zvenčí. Musíte si poradit sami. Tahle zkušenost vámi možná otřese, ale nakonec vás osobnostně velmi posílí a vzpomínat na ni budete pouze v dobrém, navíc když díky své píli dokážete vše otočit a budete mít odměnu téměř nadohled.

 

Napište námFacebook