Rak Horoskop 2016

Horoskop 2016 Rakům připravil velmi pozitivní rok, plný zážitků a nových cenných zkušeností. Jedinci narozeni v tomto znamení, kterému vládne přirozená družice Země - Měsíc, bývají často citlivými, emocionálně založenými a vnímavými bytostmi. V roce 2015 Rakům hvězdy přichystaly změny v oblasti vztahů. Letos se ale můžete těšit spíše na pracovní pokrok, rozvoj osobnosti a jisté prozření, díky kterému budete mnohem dospělejší a vyrovnanější než dříve.

Zima roku 2016 se podle horoskopu odehraje ve znamení rodiny. Sami se zasloužíte, aby mezi vašimi nejbližšími přetrvávala harmonie. Pokud se vyskytnou spory, navrhněte kompromisy výhodné pro obě strany. Těchto schopností využijte i v zaměstnání, podejte pomocnou ruku tomu, kdo je v nouzi. Lidé si dobré skutky pamatují.

Vaše pozitivní energie se bude přenášet i do okolí, a tak budete obklopeni hodnými a šťastnými lidmi. Nesnažte se však žít v dokonalé bublině a zapomínat na vnější svět. Podle horoskopu přijde nečekaná událost, která si bude vyžadovat vaši pozornost a schopnost ve vteřině se rozhodovat. Může se jednat o situaci v zaměstnání, nebo problémy v mezilidských vztazích. Každopádně vás tato zkušenost otřese.

Po překonání těžkých časů Rak zjistí, že dospěl. Již jste vyrovnanější osobnost, kterou nic jen tak nerozhodí. Zužitkujete toho hlavně v létě 2016, kdy se všichni již těší na dovolenou a v práci polevují. Vy ale právě nabíráte to správné tempo. Vašeho úsilí si zajisté všimnou i nadřízení. Odměnu máte téměř jistou.

Horoskop prozrazuje, že v oblasti vztahů Raky budou hvězdy ovlivňovat nejvíce v podzimních měsících. Pozitivní září odstartuje dlouhé měsíce plné lásky a něhy ve vztahu. Budete si užívat vzájemného souznění a harmonie. Nezadaným se pak bude dařit hlavně v říjnu. I proto častěji vyrazíte do společnosti. Pokud budete sedět doma, toho pravého nikdy nepotkáte. V zaměstnání se stále vyhříváte na výsluní, přece jen za sebou máte pořádný kus práce.

Procházíte stabilním obdobím a tak není divu, že začínáte přemýšlet a hodnotit pomalu uplynulý rok. Raci za sebou mají řadu úspěchů jak v kariéře, tak ve vztazích. I ve vaší rodině vše funguje tak, jak má a vy na sebe můžete být zaslouženě pyšní. Pouze buďte na pozoru před závistivými jedinci.

 

Napište námFacebook