Panna Horoskop 2018

Hvězdy jasně ukazují, že bude mít Panna Horoskop 2018 poklidný, obzvláště co se kariéry týče. Zrozenci tohoto znamení pod vlivem planety Merkuru, jsou často velmi pracovití, poctiví a ve všech svých záležitostech milují pořádek. Nemusí se tak bát, že by byla jejich kariéra ohrožena. V oblasti osobního života se můžete těšit na harmonii, ale i nové zážitky a zvraty.

Hned z počátku tohoto roku se podle předpovědi horoskopu dostanete do víru událostí. Díky vlivu Marsu budete nabiti pozitivní energií, kterou dokážete vyzařovat i do svého okolí. Nemůžeme se tak divit, že Panny budou přitahovat velké množství lidí. Mezi nimi se mohou nacházet i potenciální partneři. Dokud však váš nový vztah nedosáhne oficiálního statutu, dejte si pozor na přehnanou žárlivost. Vaši polovičku by to mohlo snadno odradit.

S příchodem jara 2018, kdy se konečně začne také oteplovat, budete mít chuť vyrazit ven. Nepostojíte na jednom místě, rádi objevujete a seznamujete se. Díky vlivu Venuše v Blížencích se v tomto období budete dokonce jen těžko chtít omezit na pouze jednoho partnera. V osobních vztazích tak Panna bude mít zřejmě chaos. Alespoň v kariéře je situace klidná. Stačí vytrvat v současném tempu a hříšné myšlenky si nechat až na volný čas po pracovní době.

Léto 2018 slibuje, hlavně díky vlivu Marsu ve Vodnáři, silné morální vědomí. Po předchozím divokém období se tak dění kolem vás konečně zklidní a vy budete mít čas sestavit si své priority a případně přehodnotit své dlouhodobé cíle. V zaměstnání se budete vyznačovat například velmi dobrými organizačními schopnostmi. Dokonce si vás možná všimnou i nadřízení a zasloužená pochvala vás tak rozhodně nemine. Panna se v tomto období bude ráda věnovat také přátelům a rodině. Horoskop napovídá, že v jejich společnosti vám teď bude nejlépe.

Ochlazující se měsíce přinesou nerozhodnost, co se týče důležitých otázek. Pokud tedy před sebou máte nějaká závažnější rozhodnutí, podle horoskopu nejlépe uděláte, když je odložíte na později. Situace ve vztazích bude na podzim roku 2018 klidná a harmonická. Budete však možná pociťovat tendenci uzavírat se do sebe. Vaše vyjadřování může být těžkopádnější než obvykle. Můžete se tak věnovat například i vzdělávání a zdokonalování se v nejrůznějších oblastech. Při sportu by si však Panna měla dát pozor na drobná zranění. Konec roku 2018 pak nejvíce přeje dlouhodobým vztahům.