Panna Horoskop 2017

Pod vládou Merkuru bývají zrozenci v tomto znamení velmi pracovití a rozumově založení. Horoskop 2017 Panna bude mít pozitivní spíše až kolem poloviny roku. V hektickém pracovním tempu, ve kterém se budete z počátku roku pohybovat, se budete muset navíc vypořádat i s důležitými událostmi v oblasti vztahů. Všechny překážky nakonec zvládnete překonat a poté vás ale čeká stabilní období plné pozitivních změn a konečně budete mít čas rozjímat.

Podle horoskopu se hned z počátku roku v zaměstnání objeví problémy. Může se jednat o změnu nadřízeného nebo pracovního prostředí, ale také krizi spojenou s penězi. Pro vás to samozřejmě znamená spoustu dřiny a podřízení rozvrhu dne práci. Ten to fakt může způsobit problémy i ve vašem vztahu. Setkáte se s nedůvěrou partnera. Pokuste se vyhradit si alespoň jeden večer v týdnu, kdy se budete plně věnovat své drahé polovičce a uvidíte, že problémy budou brzy zažehnány.

Se stresem v práci se Panna setká i ve zbytku první poloviny roku 2017. Bude potřeba vyřešit akutním problém, který nesnese odkladu. Rodina vás v těchto chvílích samozřejmě podrží. Po tvrdé práci, kvůli které možná dokonce budete muset odložit dovolenou, horoskop ukazuje, že přijde konečně úspěch. Můžete očekávat dokonce karierní postup.

S pozdním létem a podzimem 2017 přichází zklidnění jak v oblasti kariéry, tak v oblasti vztahů. Hvězdy jsou v té správné pozici a tak Panně nic nebrání užít si nacházející letní měsíce. V práci se situace po předchozích problémech uklidnila a vy máte konečně více volného času, můžete ho trávit v přírodě, se svými nejbližšími, nebo zajděte třeba na skleničku se starým známým. Společnost vám každopádně udělá dobře.

Nezdary konečně pominou. Panny, které jsou nezadané, budou mít šanci na seznámení. Podle horoskopu v tomto období také narůstá šance nalezení toho pravého. Jedinci vztahu budou jedině spokojení. Naleznete opět harmonii a vaše domácnost bude vzkvétat. Nečekaná nabídka v oblasti kariéry, vám otevře zajímavé možnosti. Důležité však je pečlivě zvážit všechna pro a proti, zda to stojí za všechny rizika. Dbejte na prevenci, nenechte si zkazit konec roku 2017 chřipkou.

 

Napište námFacebook