Panna Horoskop 2016

Zrozenci tohoto znamení zvěrokruhu bývají často prakticky a rozumově založené osoby. Na rozdíl od přecházejícího roku bude mít Panna horoskop 2016 více zaměřený na mezilidské vztahy a vlastní osobnost. Vaše planeta Merkur totiž letos nebude mít v oblasti kariéry příliš silný vliv. Nemusíte se ničeho bát, ani letos nezůstanete nedoceněni, díky své obětavosti a pracovitosti.

Obrňte se trpělivostí. Podle horoskopu pro vás bude náročné dosáhnout svého. Neztrácejte však naději a snažte se motivovat k vyšším výkonům, jedině tak překážky překonáte. V zaměstnání Panny v tomto období vynikat nebudou. Nesnažte se věci lámat přes koleno, raději se smiřte s tím, že ne vždy můžete mít nad vším kontrolu. Až vám to dojde, uleví se vám a už se déle nebudete muset stresovat. Pozor dejte také na své zdraví, kvůli nervovému vypětí se možná nevyhnete depresím. Pokud je vám pod psa, nebuďte sami, vyrazte ven nebo vyhledejte společnost přátel či rodiny. Zvednou vám náladu.

Jaro bude pro Panny více stabilní období. Po náročném začátku roku 2016 přijde s novým postavením hvězd pozitivní energie. Obzvláště co se týče vztahů a intimního života. Jedinci, kteří jsou svobodní, mají velkou šanci potkat spřízněnou duši. Musíte ji však rozeznat v množství potenciálních partnerů, které vás v jarních měsících téměř zahltí.

Postupem roku možná zjistíte, že vaše práce už vás nenaplňuje tak jako dřív. Horoskop vám ale radí, že nyní není vhodná doba na změnu. Raději se věnujte něčemu, co vás baví, abyste přišli na jiné myšlenky. Vyrazte do přírody, za zábavou. Seznamte se s novými lidmi a rozšiřte okruh svých kamarádů. Nezapomínejte však ani na dlouholeté přátele.

Mohlo by se vám vymstít, že zanedbáváte svého partnera. Možná zažíváte v dlouhodobém vztahu krizi, to ale není omluva pro odtažité chování. Když se budete oba snažit, brzy naleznete ztracenou harmonii. Pannám bude v pokročilých podzimních měsících roku 2016 dobře také v kruhu rodinném. Na čas všichni zapomenou na nešváry a užijete si příjemně strávené chvíle. Co se týče vaší kariéry, horoskop konečně ukazuje, že obzvláště v prosinci se vám bude dařit. Práce vám půjde pěkně od ruky, bez větší snahy, či přemýšlení, což se před Vánocemi hodí.

 

Napište námFacebook