Lev Horoskop 2017

Podle hvězd bude mít Lev horoskop 2017 v první polovině roku orientovaný spíše na vztahy. Avšak ani kariéra nepřijde zkrátka. Na podzim se objeví velmi výhodná nabídka. Zrozenci tohoto cílevědomého a autoritativního znamení, kterému vládne Slunce, budou sice muset překonat určité nesnáze, ale výsledek bude stát za to. Zkušenosti, které tento rok získáte, vás velmi obohatí. A to jak po osobnostní stránce, tak co se týče vyrovnanosti. Znovu naleznete vnitřní klid.

Horoskop říká, že pro vás bude z počátku roku náročné dosáhnout v práci svého. Nedělejte si plané naděje, zhodnoťte situaci realisticky. Sami dobře víte, že lepší bude soustředit energii jiným směrem. Nepropadejte však depresi. Využijte tento čas například na rozvoj po sociální stránce. Vyrazte do společnosti, oprašte staré kontakty. V březnu roku 2017 budete mít velkou šanci dokonce potkat spřízněnou duši. Hvězdy vám budou nakloněny.

Na jaře si Lev směle může užívat harmonii ve vztazích – čerstvé zamilovanosti nebo souhru s partnerem ve vztahu. Vše vychází podle plánu. Využijte toto klidné a stabilní období k řešení otázek dlouhodobějšího rázu. Udělejte si čas také na aktivní relax.

S přelomem roku horoskop doporučuje zpozornět. Lev by si neměl kvůli novému vztahu nechat uniknout důležité události. Je důležité stát stále s nohama pevně na zemi. Mohlo by se stát, že promeškáte lukrativní pracovní nabídku, která se už nebude opakovat.

Nesnažte se věci lámat přes koleno, raději se smiřte s tím, že ne vždy můžete mít nad vším kontrolu. Až vám to dojde, uleví se vám a už se déle nebudete muset stresovat. Pozor dejte také na své zdraví. Neberte ani drobné nachlazení na lehkou váhu.

Zástupci znamení Lva nebudou mít s příchodem podzimu a zimy příliš času na odpočinek. Překonání krize ve vztahu, vás donutí pozměnit vaše priority. V zaměstnání budete mít podle horoskopu v říjnu 2017 nějaké resty a budete mít co dohánět. Díky vaší bojovné povaze ale vše zvládnete. Důležité je se nevzdávat a snažit se stále motivovat nejen sebe, ale i své okolí. V tomto období můžete také očekávat zasloužený karierní postup. Konečně budete sklízet ovoce své snahy. Stačí jen vyjít svému štěstí vstříc.

 

Napište námFacebook