Lev Horoskop 2016

Horoskop 2016 lev nebude mít rozhodně jednoduchý. Nestálé hvězdy připravily tomuto cílevědomému znamení pod vládou Slunce nejednu těžkou situaci v tomto roce. Rozhodně však nezoufejte. Právě kvůli letošním událostem budete mnohem silnější, získáte velmi cenné zkušenosti do života a budete mnohem vyrovnanějším člověkem. Rok 2015 pro vás byl úspěšný, co se týče kariéry. To bude platit i teď. Díky své pevné vůli a vysokému pracovnímu nasazení dokážete dosáhnout svých vytyčených cílů.

Z počátku roku se objeví problémy ve vztazích. Zjistíte, že člověk, který vám byl dlouhou dobu blízky, se vám začíná poněkud oddalovat. City mezi vámi již nejsou tak vřelé, jak byly kdysi. To ale není důvod dělat předčasné závěry. Důležité je o pocitech mluvit. I když jste v duši dobrodruhové a rádi zkoušíte nové věci, hvězdy vám radí, abyste právě v tomto případě byli rozvážní a raději se drželi jistot. Do budoucna se to vyplatí. Problémy v osobním životě se mohou odrazit také ve vaší kariéře. Na práci se nedokážete plně soustředit, okolí je ale chápavé a podá vám pomocnou ruku.

Jaro 2016 vás poněkud otřese. Nečekaně přijdou potíže v zaměstnání. Může se jednat o finanční problémy samotné firmy, neupřímné kolegy, ale také neshodu s nadřízeným. V těchto chvílích se uchylujte do společnosti rodinných příslušníků. Dokáží pozvednout vaši skleslou duši. V oblasti vztahů se vody již uklidnili, s partnerem v tomto období naleznete ztracenou harmonii.

V létě budou mít Lvi co dělat, aby dohnali pracovní resty. Horoskop radí dovolenou odložit raději na podzimní měsíce a problémy raději nepodceňovat. Čeká vás tvrdá práce. Hlavně srpen 2016 bude mít lev velmi hektický. V tomto období ale na druhou stranu získáte také mnoho zkušeností k nezaplacení, které budete moci využít později, a zajistí vám dokonce kariérní postup.

Další část roku již bude poměrně klidnější. O práci se již strachovat nemusíte a můžete se opět soustředit na vztahy. V těch dlouhodobých je v tomto stabilním období čas na další krok. Ti Lvi, co jsou stále na lovu, si budou užívat flirtu i zamilovanosti. Rodinné problémy se vám také vyhnout, a tak si konečně budete moci užívat pohodu a relaxovat. Horoskop doporučuje, abyste se odměnili nějakým nevšedním zážitkem. Budete mít skvělou náladu.

 

Napište námFacebook