Kozoroh Horoskop 2017

Pro letošní rok slibuje Horoskop 2017 Kozorohům úspěchy v kariéře. Co se ale týče oblasti vztahů, může to cílevědomým a ambiciózním zrozencům v tomto znamení pod nadvládou Saturnu poněkud skřípat. Obzvláště v druhé polovině roku. Pozitivní energii pocítíte hlavně, pokud jde o vaši osobnost. Zažijete velký osobnostní posun a naleznete nový vnitřní klid. Jako novému vyrovnanému člověku se vám pak bude dařit mnohem lépe než kdy dřív.

Perné období čeká podle horoskopu Kozorohy hned z počátku roku. Co se týče vaší kariéry, přímo excelujete. Ani po Vánočních svátcích nepolevujete ve svém tempu, proto snadno vyniknete nad ostatními kolegy. Můžete očekávat i pracovní postup, po kterém konečně budete mít po nějaké době, kdy jste svůj život museli práci doslova přizpůsobit, opět více volného času.

Jarní měsíce roku 2017 přinesou stabilní období. Možná sice zažíváte v dlouhodobém vztahu krizi, to ale není omluva pro odtažité chování. Stačí si o problému otevřeně promluvit a uvidíte, že bude hned zažehnán. Rozhodně byste se neměli uchylovat k řešení problému takzvanou „tichou domácností“. Když se budete oba snažit, brzy naleznete ztracenou harmonii.

Horoskop na vás apeluje, abyste letos obzvláště kolem přelomu roku 2017 pomoc neodmítali. Přílišné vystavování se stresu, může poškodit vaše zdraví. V práci budete možná opět muset trávit více času, než by se vám líbilo, snažte se si ji alespoň nebrat domů. Věnujte dostatek pozornosti svému partnerovi, v opačném případě byste si opět zadělávali na problémy. Navíc partner by si mohl špatně vyložit zvýšenou míru vaší nepřítomnosti. Pozor dejte také na své zdraví, Kozorohům se zřejmě v tomto období nevyhnou žaludeční potíže. Bude se ale jednat pouze o dočasný problém.

Poslední třetina roku se bude odehrávat ve znamení vztahů. Hvězdy se konečně dostanou do té správné pozice a obzvláště nezadaným se bude velmi dařit navazovat kontakty s opačným pohlavím. Ti z Kozorohů, kteří jsou v dlouhodobém vztahu si budou opět užívat harmonie. Zapomenou na nešváry, které se udály a budou si užívat příjemně strávené chvíle ve dvou. Co se týče vaší kariéry, horoskop ukazuje, že obzvláště v prosinci se vám bude opět dařit. Práce vám půjde pěkně od ruky, bez větší snahy, či přemýšlení, což se před Vánocemi hodí.

 

Napište námFacebook