Kozoroh Horoskop 2016

Horoskop 2016 Kozorohům prozrazuje, že hvězdy jim budou přát nejvíce kolem poloviny letoška. Zrozenci v tomto znamení pod vládou Saturnu dokáží být velmi ambiciózní a v dosahování svých cílů velmi zodpovědní a spolehliví. Těchto vlastností letos využijete hlavně v oblasti kariéry, kde můžete očekávat velké množství pozitivní energie. Ve vztazích budete zpočátku nesví, ale s přelomem roku se vše změní ve váš prospěch.

Narazíte na překážky v oblasti vztahů. Možná si se svou polovičkou nebo blízkým přítelem nerozumíte tak jako dřív. Není na tom ale nic divného. Tak jako ostatní, i vy se časem měníte a dospíváte. Tyto drobné neshody, však pro rozumného Kozoroha nejsou důvodem dělat unáhlené závěry. Podle horoskopu se vám užitečné rady dostane u rodinných příslušníků. Dbejte také na své zdraví. V tomto období snadno podlehnete nachlazení. Prevence je velmi důležitá.

S jarem roku 2016 se objeví nečekané problémy v práci. Ať už se bude jednat o neshodu s kolegy, změnu pracovního prostředí či nadřízeného, budete si muset v každé situaci poradit sami. Zdá se, že v těžkých časech se každý snaží zachránit vlastní kůži. Tento krát pomocnou ruku nečekejte. Ukažte, že na to máte a že jste pro firmu nepostradatelní. Tak se později dočkáte zasloužené odměny. Nezanedbávejte ani svůj osobní život. Partner by si mohl špatně vyložit zvýšenou míru vaší nepřítomnosti.

Druhá polovina roku sebou pro Kozorohy přináší spoustu změn. Co se týček vaší kariéry, přímo excelujete. Ani po zažehnání problémů nepolevujete ve svém tempu, a tak vynikáte nad ostatní spolupracovníky. Můžete očekávat i pracovní postup, po kterém konečně budete mít opět více volného času. Dělejte to, co vás baví a naplňuje. Vyrazte mezi lidi. Konečně si budete jistější i při seznamování a navazování kontaktů.

Na podzim a v zimě 2016 objevíte novou energii v oblasti vztahů. Pro nezadané přichází právě teď ta pravá chvíle, kdy mohou potkat toho pravého. Zadaní si naopak budou užívat po náročnějších časech opět harmonie a vzájemného souznění ve spokojeném vztahu. V rodině se sice mohou objevit jisté neshody a spory, ty budou ale rychle zažehnány. Podle horoskopu by si Kozorozi tohle období měli užít na plný plyn a bez výčitek.

 

Napište námFacebook