Horoskop 2016

Horoskop 2016 bude podle našich specialistů velmi bohatý, co se týče zážitků, zkušeností i důležitých mezníků v životech lidí. Setkáte se s pozitivními situacemi, které vás obohatí, ale také s těmi negativními. Tak už to ale v životě chodí. S naším horoskopem projdete letošním rokem po klidné cestě, připraveni na nadcházející události. Jsme tu jen pro vás, jako vaši průvodci a rádci nejen letošním rokem, ale také celým životem. Letos vás totiž čeká mimo jiné i osobnostní rozvoj, přehodnocení priorit, či nalezení vnitřního klidu a vyrovnanosti.

Nebojte se otevřít oči a pozorně se rozhlédnout po světě kolem vás. Je přece tak barevný a skýtá spoustu příležitostí k nevšedním zážitkům. Stačí se pouze nebát riskování a zkoušení nových věcí. Držet se v ústraní je výhodné pouze v určitých chvílích. Rozhodně to ale nedoporučujeme, pokud chcete rok 2016 prožít na plno.

V oblasti vztahů budou letos hvězdy ve výhodné pozici. Budou přát zejména dlouhodobým vztahům, které budou i přes drobné problémy stálé. Stačí s partnerem mluvit otevřeně a upřímně. Sofistikovanou dospělou konverzací dokážete vyřešit kdejaké nesnáze. Pro nezadané naopak horoskop přichystal spoustu dobrodružství při seznamování se novými lidmi, večery plné flirtu i nečekané zážitky. Je zde i velká šance, že vztahy vzniklé právě v roce 2016 budou pevné a nerozlučné.

Pokud jde o pracovní stránku vašeho života, zde horoskop 2016 ukazuje, že svých cílů dosáhnete. Zadarmo to ale nebude. Budete muset překonat několik překážet a nesnází. Díky tomu ale na druhou stranu získáte velmi cenné zkušenosti a budete tak pro zaměstnavatele velmi vážení, až nepostradatelní. V životě nic není zadarmo. Nečekejte, že vám štěstí spadne do klína jen tak samo od sebe. Vyjděte mu vstříc. Projevte snahu, píli, dobrou vůli v kolektivu a pak se zaslouženě budete vyhřívat na výsluní a užívat si úspěchů.

Těšit se podle horoskopu můžete také na pevné zdraví. Za předpokladu, že se o sebe budete náležitě starat a nebudete se přílišně a zbytečně vystavovat stresovým situacím. Pro svůj vlastní klid byste se hlavně letos měli naučit častěji říkat „ne“. Pozor je třeba si dát také na drobné problémy, nad kterými běžně mávnete rukou a necháte je být. 


Jupiter v Panně
11.8. 2015 - 9.9. 2016
f
11.8.
Jupiter ve Vahách
9.9. 2016 - 10.10. 2017
g
9.9.

V tomto období mohou být vaše vlastní ambice poněkud omezeny. Velmi těžké pro jedince může být vyniknout z davu a uspokojit tak své cíle. Můžete se tak stát i nedůvěřivým. Ve svých názorech totiž zůstáváte konzervativní. Abyste byli schopni svou frustraci vyřešit, budete muset upustit od bázírování nad detaily a nechat se trochu strhnout děním v okolí.

V tomto období si velmi užijete cestování ve společnosti druhých lidí. Budete mí také tendence zaujímat konvenční morální postoje, a nejen proto budete mít obecně stabilní vztahy. Pokud ale současná situace vašim touhám a současným potřebám nevyhovuje, ať už citově či finančně, pak narazíte minimálně na jeden převrat.

Saturn ve Střelci
18.9. 2015 - 20.12. 2017
i
18.9.

V tomto období sami sobě nedovolíme být vůči ostatním příliš důvěřiví. V podvědomí stále máme ukotveno realistické vědomí nebezpečí. Zřejmě pocítíte také velký smysl pro zodpovědnost, či strach riskovat a tendenci odsuzovat takové jedince, kteří se rizika nebojí. Výhodné v tomto období bude plánovat do daleké budoucnosti – jak v pracovním tak v osobním životě.

Uran v Beranu
28.5. 2010 - 15.5. 2018
a
28.5.

Spoustu energie, kterou v tomto období pociťujete jistě dokážete naplno zužitkovat. Pokud jde o oblast kariéry, svou originalitou dokážete přispět k nejednomu úspěšnému dokončení projektu. Tendence prosazovat své myšlenky hlava nehlava se v tomto odbobí jistě vyplatí. Energii a smysl pro humor, kterým také budete disponovat, výborně využijete například ve vztazích. Ať už pracovních či osobních.

Neptun v Rybách
3.2. 2012 - 12.12. 2020
l
3.2.

V tomto období zřejmě budete pociťovat velkou mentální sílu. Pokud na něco budete myslet dostatečně často a intenzivně, a přidáte k tomu někdy i notnou dávku trpělivosti; časem se vysněného zaručeně dočkáte. Kvůli vaší mírumilovné a charitativní povaze se ale sami možná dostanete do finanční tísně, z čehož mohou plynout i existenční problémy.

 

Napište námFacebook