Býk Horoskop 2017

Horoskop 2017 Býkům doporučuje, aby se letos kvůli zaměstnání příliš nestresovali. Jejich čas přijde až ve druhé polovině roku. Lidé narozeni v tomto znamení zvěrokruhu, kterému vládne planeta Venuše, bývají často zodpovědní a spolehliví. Nebojte se těchto kladných vlastností využít ve svůj prospěch. Obzvláště v oblasti lidských vztahů se vám letos bude díky pozitivnímu postavení planet velmi dařit.

Drobné překážky se Býkům dostanou do cesty hned z počátku roku 2017. Vaše kariéra stagnuje a vy budete zvažovat, zda podniknout nějaké kroky. Při řešení tohoto dilematu můžete na okolí působit nepřístupně a uzavřeně. Neměli byste však od sebe své blízké odstrkovat. Podle horoskopu byste se v tomto období měli zaměřit spíše na vztahy a svůj osobní rozvoj, a pokud jde o vaši práci raději se držet v ústraní a vyčkat. Ne nadarmo se říká, kdo nic nedělá, nic nepokazí. Ve vašem okolí si rovněž dejte pozor na podvodníky. Zlí lidé by se mohli pokus využít vaší roztěkanosti.

Přelom roku přinese zrozencům v tomto znamení drobné problémy v rodině. Minulé měsíce jste trávili velmi aktivně, teď však již nemáte tolik energie a času starat se o malichernosti. Některé členy vaší domácnosti by takové chování mohlo urazit. Hádkám můžete v červenci předejít otevřenou konverzací. Pak už se Býci mohou těšit na usmiřování, které bude opravdu sladké.

Býkům se nejvíce bude dařit na podzim roku 2017. Právě v tomto období jsou hvězdy ve stabilním postavení, proto budete zažívat úspěchy ve všech oblastech. Vztahy, obzvláště ty dlouhodobé budou velmi intenzivní, i pokud se dříve vyskytly menší neshody. Pro nezadané pak bude velmi jednoduché navazovat kontakty s potenciálními partnery, a bude zde velká šance, že se mezi nimi skrývá i vaše spřízněná duše. Každopádně stavu zamilovanosti se nevyhnete. Pokud jde o vaši kariéru, podle horoskopu se konečně dočkáte zaslouženého ocenění a odměny. Zdraví budete jako rybičky, veškeré neduhy se vám budou vyhýbat.

S koncem letoška se pak opět zaměříte na kariéru, kde se ti nejpilnější z vás mohou dočkat i pracovního postupu. Vztahy Býků na pracovišti budou velmi přátelské, a vy se tak budete moci soustředit na nadcházející svátky. Nezapomeňte i na odpočinek a nadělte si například zimní aktivní dovolenou, abyste dobili energii.

 

Napište námFacebook