Býk Horoskop 2016

Zrozenci tohoto zemního znamení pod nadvládou Venuše často vyniknou svým zodpovědným přístupem k situaci a snahou o co nejpraktičtější řešení. Horoskop 2016 Býkům radí, aby toho letos využili nejen v zaměstnání, ale hlavně také v osobním životě. Při řešení problémů ve vztazích nebo v rodině se nenechte strhnout k agresi, ničemu tím nepomůžete. Loni vás horoskop a hvězdy vedly sice klidnou cestou, letos ale budete čelit nejednomu významnému zvratu.

Po profesní stránce zajisté nemáte problémy. Býk je všeobecně poctivý pracant, v jakémkoli povolání bude díky svému přístupu a píli vynikat. Vedoucí pracovníci si samozřejmě takových vlastností cení. Nesnažte se toho ale využít, mohlo by se stát, že kvůli malým neshodám na pracovišti, dostanete „černý puntík“.

Jaro roku 2016 pro vás bude znamenat hlavně osobnostní posun. Ve vztazích vám to příliš vycházet nebude. Dostanete se do nepříjemné situace, hádky nebo rozepře, která vám otevře oči. Zhodnotíte pečlivě své chování a činy a uvědomíte, že jste se nezachovali fér. Nebuďte tvrdohlaví a neberte tuto událost jako osobní prohru. Spíše jako poučení.

Horoskop ukazuje, že v letních měsících konečně pominou nezdary. Budete excelovat jak po pracovní stránce, kde vás může čekat i kariérní posun, také v mezilidských vztazích se vám začne dařit. Nezadaní se směle pustí do seznamování. Ti, kteří si užívají pevného vztahu, se mohou těšit z harmonie a domácí pohody.

Podzim Býkům přinese zajímavé šance. Dostanete nabídku, která se neodmítá. Znamenalo by to ale samozřejmě jisté oběti. Při řešení tohoto dilematu můžete na okolí působit nepřístupně a uzavřeně. Poraďte se s někým blízkým, komu věříte. Společně jistě přijdete na vhodné řešení. V září budou stát hvězdy v negativním postavení. Dejte si pozor zejména na úrazy.

Rok 2016 bude končit už poklidněji. Býk bude v tomto období vyrovnanější. Právě toto období je vhodné pro investice nebo dlouhodobé plánování. Nenechte se však ukolébat touto harmonií. Buďte stále aktivní, sportujte, choďte do společnosti. Mějte se také na pozoru před problémy v užším kruhu rodinném. Možná před vámi bude chtít někdo zatajit zásadní informace. Pokud se chcete dozvědět více, nejprve si k člověku musíte vybudovat cestu, aby vám věřil. Buďte milí, nešetřete pozorností, ale samozřejmě všeho s mírou.

 

Napište námFacebook