Blíženci Horoskop 2017

Hvězdy napovídají, že budou mít Blíženci horoskop 2016 hlavně v druhé polovině roku velmi pozitivní. Zrozenci tohoto znamení, kterému vládne planeta Merkur, bývají často intelektuálně založení a vnímaví jedinci. Především v oblasti vztahů se jim letos bude dařit, po pracovní stránce přijde obrat k lepšímu až s letními měsíci. Každopádně i negativní zkušenosti jsou v životě velmi důležité a podstatné. Díky nim budete silnější a naleznete vnitřní klid.

Počátek roku 2017 se podle horoskopu odehraje ve znamení rodiny a vztahů. Sami se zasloužíte, aby mezi vašimi nejbližšími přetrvávala harmonie. Drobné spory zvládnete zažehnat hned v zárodku. Kompromisem se dá vše zdárně vyřešit. Těchto schopností využijte i v zaměstnání, podejte pomocnou ruku tomu, kdo je v nouzi. Tato laskavost se vám jistě vrátí.

I přes svou pracovitost a neustálou snahu se můžete v práci dostat do nepříjemné situace, pokud budete chtít využít svého postavení ve svůj prospěch příliš okatě. Horoskop radí, abyste se na jaře 2017 drželi v zaměstnání spíše v ústraní. Váš čas teprve přijde. Pokud se dostanete do rozepře, bude důležité zachovat klidnou hlavu a nenechat se vyprovokovat. V zápalu „boje“ byste mohli vyřknout slova, kterých byste později litovali. Svou pozornost zatím věnujte spíše vztahům. Zde si budete užívat harmonie.

Blížencům nastává pozitivní období, obzvláště v kariéře, kde konečně budou mít možnost dosáhnout svých cílů. Pozitivní náladu pak budete přenášet i do osobního života. Díky dobrému naladění pro vás bude velmi jednoduché navazovat kontakty s cizími lidmi. Čeká vás proto spousta nových zážitků a zkušeností. Pokud jste dosud neměli štěstí potkat toho pravého, právě teď byste se měli mít na pozoru. V srpnu jsou hvězdy podle horoskopu v tom nejlepším postavení a přejí zamilovaným.

S blížícím se koncem roku 2017 vám nečekaná nabídka přinese zajímavé šance. Důležité však je pečlivě zvážit, zda vám to stojí za všechna rizika. Nesnažte se toto dilema vyřešit sami. Blízký přítel vám jistě ochotně poradí. Můžete se těšit na obrat k lepšímu ve vaší kariéře. Odměnu máte téměř jistou. Blíženci by si však měli dát pozor, aby kvůli práci nezanedbávali svého partnera. Naučíte se rozložit si svůj volný čas o něco lépe.

 

Napište námFacebook