Blíženci Horoskop 2016

V tomto znamení zvěrokruhu, kterému vládne planeta Merkur, se rodí citliví, vnímaví a rozumově založení lidé. Podle hvězd budou mít Blíženci horoskop 2016 spíše poklidný, hlavně v první polovině roku. Pozitivní energii můžete očekávat také v oblasti kariéry, avšak ve vztazích to může lehce skřípat, díky faktu, že v sobě jako Blíženci ukrýváte dvě rozdílné osobnosti.

Začátek roku 2016 se bude ubírat poklidnou cestou. Díky pozitivnímu postavení planet, se vám překážky budou vyhýbat. Tento stabilní čas zužitkujte k závažným rozhodnutím, na které jindy nebyl čas. Vyplatí se také plánovat do budoucna, myslet například na finanční zajištění nebo bydlení. V práci vám nic důležitého neuteče, nenechte ale toto období klidu, aby vás ukolébalo a vy snížili svůj pracovní výkon.

Podle horoskopu budou jarní měsíce ve znamení vztahů. Můžete narazit na neshody, avšak nebude se jednat o nic závažného. Vše se dá řešit dospělou konverzací a kompromisem. Rozhodně by se Blíženci neměli uchylovat k agresi či tvrdohlavosti. Buďte otevření i jiným řešením než těm, se kterými přijdete vy sami. V rodině si můžete užívat harmonii. Vyrazte si třeba na společnou večeři nebo na výlet.

Tempo roku 2016 konečně začne nabírat obrátky. V zaměstnání dostanete příležitost ukázat co ve vás je. Kvůli vidině kariérního postupu trávíte v práci spoustu času. Možná jste si toho naložili příliš. Zvažte své síly dobře. Pokud se dlouhodobě vystavujete stresu, musíte si i odpočinout. Kvůli práci budete zanedbávat vaši drahou polovičku, což může vést opět k hádkám.

Po neklidném přelomu roku přichází rozumové období. Bohužel až zpětně vám dojde, co jste měli udělat jinak. Jste teď v pěkné šlamastice. Horoskop radí, že na problémy vyzrajete jedině tak, když blízkým vynahradíte předchozí dobu, kdy jste se jim nevěnovali. Buďte pozorní, nešetřete pěknými slovy. Najděte si k sobě opět cestu.

Pro Blížence opět svítá na poklidné časy. V kariéře konečně budete mít možnost dosáhnout svých cílů. Pozitivní náladu pak budete přenášet i do osobního života. Naleznete ztracenou harmonii ve vztahu a nezadaní se budou seznamovat a užívat si výhody svobodného života. V tomto období vás podle horoskopu čeká spousta nových zážitků a zkušeností. Vánoce si užijete nejvíce v kruhu rodinném.

 

Napište námFacebook