Beran Horoskop 2017

Bojovné, někdy až tvrdohlavé zrozence tohoto znamení pod nadvládou Marsu čeká v letošním roce spoustu cenných zkušeností, které budou moci uplatnit především v oblasti kariéry. Díky své povaze budete schopni z těžkostí nakonec ještě vytěžit to nejlepší, proto bude mít Beran horoskop 2017 veskrze pozitivní. Co se týče osobních vztahů, letošní horoskop ukazuje harmonii a lásku. Hvězdy jsou v tom správném postavení.

Na počátku roku nebudete mít v práci problémy. Beran je všeobecně poctivý pracant, v jakémkoli povolání bude díky svému přístupu a nasazení vynikat. Je samozřejmé, že nadřízení si takových vlastností cení. Nesnažte se toho ale využít, a vyvyšovat se nad ostatní. Měli byste hrát týmově a pomoci slabším článkům. Uvidíte, že tato laskavost se vám nejpozději v březnu vrátí.

Na jaře roku 2017, obzvláště v květnu přijde poněkud hektické období. Práci budete muset věnovat více času, než byste možná chtěli. Pamatujte však, že tento stav je pouze dočasný. Možná si sáhnete až na dno svých sil, avšak po v konečném důsledku z takové zkušenosti vyjdete mnohem silnější.

Partner o vás zřejmě bude mít starost. Přece jenom se poslední dobou vystavujete přemíře stresu. Hlavně v zaměstnání. Naučte se konečně odpočívat. To pravé co v létě potřebujete, je aktivní relax ve dvou. Nezadaným Beranům se podle horoskopu naskytne v tomto období šance potkat ideálního partnera. Ti zadaní si po drobných neshodách začnou opět užívat harmonie.

Podzim 2017 Beranů přinese zajímavé šance. Dostanete zajímavou pracovní nabídku. Znamenalo by to ale samozřejmě jisté oběti. Neměli byste se snažit vše vyřešit sami, toto dilema bude náročné. Nechte si poradit od někoho blízkého. Společně jistě přijdete na vhodné řešení. V září budou stát hvězdy v pozitivním postavení. Dejte si však pozor na své zdraví, neměli byste podceňovat prevenci.

Koncem roku objevíte novou energii v oblasti vztahů. Můžete si dosyta užívat rodinné pohody. Události tohoto roku vás stmelily ještě více než kdy dřív a vše bude skvěle klapat. Budete mít i více volného času. Vyzkoušejte třeba nový sport, odměňte se nějakou pěknou drobností nebo vyrazte do společnosti mezi lidi. Konečně si budete jistější i při seznamování a navazování kontaktů.

 

Napište námFacebook