Vodnář Horoskop 2015

Zrozenci v tomto znamení jsou typičtí tím, že plavou proti proudu. Jejich názory bývají odlišné a nadčasové, proto se může stát, že se nesetkají s pochopením. Originálním a tvořivým Vodnářům horoskop 2015 předpovídá na letošní rok mnoho zvratů. Na rozdíl od roku 2014, kdy jste spíše odpočívali a měli čas si srovnat myšlenky, se letos nezastavíte. Uran bude tento rok velmi nestálý.

Už do začátku roku 2015 skočíte po hlavě. Budete zavaleni prací a budete muset velmi tvrdě pracovat. Naštěstí v tomhle období poznáte pravé přátele, protože vám opravdu pomohou. Naopak ti, kteří se jako přátelé pouze tvářili, se na vás otočí zády. V březnu zjistíte, že problémy se už zklidnily, ale vy máte pořád spousty energie. Zkuste ji využít při sportu, budete se cítit lépe. Horoskop říká, že také dobře uděláte, když budete svůj volný čas trávit s rodinou.

Na jaře budete mít pocit, že vám ve vztahu vše klape a vychází podle vašich plánů. Budete ale pouze ještě chvíli setrvávat v blažené nevědomosti. Později vyjde najevo, že jste si váš protějšek značně idealizovali. Vodnáři budou najednou nerozhodní, na což nejsou zvyklí. Přece jenom před vámi bude stát náročné rozhodnutí. Buď budete bojovat, nebo se váš vztah rozpadne. 

V polovině roku přijde podle horoskopu zlom v mezilidských vztazích. V lásce to budete mít divoké. Nezadaní Vodnáři budou mít šanci na nový zajímavý vztah. Pozor však na „růžové brýle“. Ti, kteří už své štěstí našli, si vztah po předchozích problémech velmi upevní. Obzvláště v červenci vám bude Uran přát.

S podzimními měsíci můžou přijít deprese, předejít jim můžete, pokud vyrazíte mezi lidi. Neseďte sami doma, zbytečně byste se trápili. Pokud zrovna nemáte náladu na společnost, snažte se věnovat práci. Objevíte, že díky své tvořivosti a schopnosti myslet o krok napřed, najdete řešení projektu a váš zaměstnavatel vás za to náležitě ocení.

Konec roku 2015 bude již poklidnější. Vztahy s rodinou i přáteli budou harmonické. V zaměstnání budete po předchozím úspěchu velmi žádaní. Nebojte se dopřát si zaslouženou zimní dovolenou, peníze na ni jistě najdete.

 

Napište námFacebookGoogle+