Vodnář Horoskop 2014

Vodnáři jsou velmi zajímaví lidé, většinou jdou svou vlastní neobvyklou cestou, jsou svobodomyslní, přemýšliví a přátelští. Zdrojem jejich problémů může být jejich měnivost, nevypočitatelnost či sklon k náhlým depresím.

Minulý rok byl pro Vás trochu náročnější, ale tento rok si svůj úspěch opravdu zasloužíte. Začátek roku bude sice rušnější, kvůli objevení nepřítele ve vlastních řadách, ale potkáte také řadu nových lidí, kteří Vás inspirují. A nyní přichází slibovaný úspěch. Těšte se na nové nápady a změny vašeho života. Samozřejmě nic není zadarmo, budete se muset snažit si své štěstí udržet. Hlavně Vám radost překazí pár nepříjemných událostí. Nepropadejte depresím a čelte těmto špatnostem, oporou pro Vás budou Vaši přátelé.

V druhé polovině roku se seznámíte s novými lidmi, budete sportovat, cestovat a věnovat se svým koníčkům a nápadům. Tyto novinky a změny Vám dodají elán do života, navíc se těšte na lásku a harmonii ve Vašem citovém vztahu. Odpočívejte a čerpejte síly na další měsíce, které bude náročnější. Setkáte se se zradou, ale to vše posilní Vaši mysl i ducha. Po překonání těchto obtíží, přichází odměna ve formě změn. Zlepší se Váš pracovní, ale také osobní život. Očekávat můžete za své úspěchy také finanční obnosy. Avšak nedovolte, aby Vám sláva stoupla do hlavy. I když si svou slávu zasloužíte, myslete i na ty, kteří by Vaši pomoc a peníze potřebují více než Vy sami.

S blížícím se koncem roku se situace bude více uklidňovat a Vy budete rekapitulovat. Uvědomíte si, že je Váš život stabilní a že má pevné základy. Sbližujte se více se svou rodinou a nejbližšími přáteli, kteří jsou hlavními nosníky Vašeho života. Právě oni Vás podrží v době nemoci či psychické zátěže, která na vás v listopadu číhá.

 

Napište námFacebookGoogle+