Váhy Horoskop 2015

Zrozenci v tomto jemném znamení jsou citově a rozumově založení lidé toužící po harmonii a radosti ze života. Pod vládnoucí Venuší můžete být velmi tvořiví či intelektuálně založení. Horoskop 2015 Vahám přináší nové informace i změny. Na rozdíl od roku 2014, který byl ve znamení klidu a myšlenek, letos budou mít zrozenci Vah spousty zážitků.

Začátkem roku si uvědomíte, že své práci věnujete příliš mnoho času a vaše snažení přichází vniveč. Zaměstnavatel vás nedokáže plně ocenit. Nebojte se proto změn, a pokud se setkáte s lepší nabídkou, nic neřešte a jděte za svým štěstím. Vyhnete se tak spoustě spěchu a stresu, který nesnášíte příliš dobře. Horoskop vám doporučuje se na počátku roku věnovat rodině. Zjistíte, že někdo může mít problémy, které před ostatními ukrývá.

V jarních měsících je vám Venuše opravdu nakloněna. Pod jejím působením budete doslova cítit přítomnost zajímavé osoby. Tou může být jak váš protějšek, tak nový kamarád. Každopádně je jasné, že s touto osobou zažijete dobrodružství a vyzkoušíte nové věci. Konečně budete mít čirou radost ze života. 

Druhá půlka roku pro vás začne velmi slibně. Konečně uděláte posun ve své kariéře díky své tvořivosti a nápadům. Zadaným horoskop v létě roku 2015 ukazuje, že se jejich vztah upevní a prohloubí. Budete si užívat harmonii. Svobodné Váhy si užijí spoustu romantiky a nových zážitků při flirtování. Horké žhavé letní večery k tomu přímo vybízí. 

S podzimem přijde útlum. Někdo vám bude závidět vaše dosavadní štěstí a pokusí se vás o něj připravit. Nenechte se ale zlomit, neutíkejte od problému a snažte se se zrádcem vypořádat sami. Díky tomu si uvědomíte, že jste mnohem silnější a, že i jako Váha dokážete být rozhodní, když jde do tuhého. Dejte si pozor i na vaše zdraví, může přijít nečekaná nehoda.

Konec roku 2015 bude ve znamení harmonie. Pokud vás čekají důležitá rozhodnutí, klidně je odložte, protentokrát se nic nestane. Užívejte si pohodu jak ve vztahu, tak v rodině, ale nezapomínejte ani na své přátele. Malá drobnost od vás k Vánocům je jistě potěší.

 

Napište námFacebookGoogle+