Střelec Horoskop 2015

Střelci, kterým vládne mocná planeta Jupiter, vynikají nejvíce svým optimismem a dobrodružnou povahou. Horoskop 2015 Střelcům přichystal v první polovině roku sice pár problémů a těžších situací. Ve druhé polovině roku se ale vše změní. Zrozenci vašeho znamení dokáží být sebejistí a rychle se rozhodovat, čehož letos také náležitě využijí. Loni jste si naopak v řešení důležitých dilemat příliš nevěřili.

Od počátku roku se vám v zaměstnání příliš dařit nebude. Věci se vám budou pod rukama samy kazit a bude se vám zdát, že stále jen pracujete přesčasy, ale že to stejně nikam nevede. Nevěště hlavu. Jupiter je zkrátka v tomto období ve špatném postavení. Snažte se věnovat spíše přátelům a rodinně, dokáží vás rozveselit. Přijdete na jiné myšlenky.

S nástupem jara se vám konečně vyřeší potíže s kariérou, avšak přijdou problémy s lidskými vztahy. S partnerem vám to bude skřípat a napovrch vyplavou nové problémy. Snažte se věci řešit v klidu, a i když jsou lidé narozeni ve znamení Střelce pověstní skvělým rozhodováním, snažte se v této chvíli si spíše vše dvakrát promyslet, abyste pak nemuseli litovat. Pozor na to, abyste při hádce nezabředli do problémů starších, ty teď nejsou důležité.

V letních i podzimních měsících roku 2015 vám bude Jupiter nakloněn. Podle horoskopu největší obrat přijde v srpnu. Ožijete a zužitkujete svůj pozitivismus ve svůj prospěch. Ve firmě dokážete svým nápadem uchvátit spolupracovníky, takže můžete očekávat pomoc, která vám nový projekt velmi usnadní. Čeká vás zajímavé peněžité ohodnocení. Díky tomu si budete moct zařídit dovolenou a alespoň chvíli si užít vám tak vzácné svobody. V podzimních plískanicích je pro Střelce vhodné věnovat se vzdělávání. Horoskop radí, abyste si přečetli třeba knihu nebo zašli na výstavu.

Koncem roku 2015 vám bude hrát ve prospěch vaše sebejistota. Na jedince opačného pohlaví dokážete zapůsobit přímo magicky. Bude to mezi vámi vřít a jiskřit. Váš protějšek bude zcela okouzlen a budete prožívat spoustu krásných chvil. 

 

Napište námFacebookGoogle+