Střelec březen Horoskop 2017

cílevědomý a energický, plný touhy a snahy 

V zaměstnání nasadíte v březnu velmi výkonné tempo, a pokud budete schopni ho udržovat i dlouhodobě, máte jasně našlápnuto na pracovní postup. Na ostatní se teď neoplatí brát přílišné ohledy. Ovšem každý Střelec by něměl zapomenout sledovat okolní dění. Může se totiž stát, že v takovém případě zmeškáte důležité informace.

Díky vašemu optimismu a dobrému naladění si lidé možná myslí, že jim u vás vše projde. Nenechte se využívat a dejte ostatním jasně najevo, že si na vás nesmí dovolovat. Střelci by si v březnu měli dávat pozor také na zdravotní problémy. Nebojte se ani otužování, i když vám přijde drastické.

Snažte se být pozitivní a zvednout kamarádovu náladu, když mu není nejlépe. Bude vám za to pak neskonale vděčný.

Buďte otevření, nebojte se projevit svůj názor i když je třeba negativní. Spolupracovníci to pochopí.

Navštivte příbuzné, zjistíte co se děje nového a příjemně proklábosíte celý podvečer.

<< Střelec únor  |  Střelec duben >>


Slunce v Rybách
18.2.14:22 - 20.3.13:18
l
18.2.
Slunce v Beranu
20.3.14:18 - 20.4.00:15
a
20.3.

V tomto období dostane prostor vaše intuice. Ke svému okolí dokážete být velmi pozorní a empatičtí. Na ostatní tak působíte velmi přátelsky, pohostinně a citlivě. Ve chvílích, kdy jste sami, máte tendence podléhat duševní sklíčenosti, lenosti a dokonce v některých případech ztrácíte schopnost ovládat své city. Lépe vám je ve společnosti někoho, komu věříte a koho milujete. V takovém prostředí vás opouští pocit méněcennosti a můžete se naplno rozvíjet a seberealizovat.

V tomto období můžete očekávat velkou energii, a to jak v kariéře, tak ve vztazích. Konečně si začnete věřit, což se projeví hlavně navenek ve vašem vystupování ve společnosti a při jednání s ostatními jedinci. Zde je jednoznačně lepší zvolit asertivní přístup, avšak mohou se u vás objevit i problémy s kontrolováním temperametu. Ve vypjatých situacích můžete mít tendence projevovat se výbušně nebo i žárlivě. Každopádně však právě teď pro vás bude dosahování cílů o něco jednodušší.

Venuše v Beranu
3.2.18:43 - 3.4.03:35
a
3.2.

V tomto období nejspíše budete mít tendence rozhodovat se spíše impulsivně, svým srdcem. Pokud jde o lásku a vztahy stáváte se ve svém snažení přímo nezastavitelní, někdy až nekompromisní. Dobře vám bude ve společnosti, kde se můžete bavit, či laškovat. Instinktivně možná budete vyhledávat i spory, ve kterých budete moci ukázat svou převahu. Možná ve vás přetrvává jistá potřeba něco si dokazovat.

Merkur v Rybách
26.2.01:53 - 13.3.23:55
l
26.2.
Merkur v Beranu
14.3.00:55 - 31.3.20:23
a
14.3.
Merkur v Býku
31.3.21:23 - 20.4.20:39
b
31.3.

V tomto období se vám skvěle bude dařit komunikovat i takzvaně beze slov. Můžete využít vaší mimiky nebo postavení těla, abyste se s protějškem domluvili snadno a rychle. Vaše mysl bude nyní citlivější a schopna zpracovat velké množství informací. Bude vás to poněkud vyčerpávat a navenek se proto možná budete jevit zmateně či  pomaleji a těžkopádněji, než obvykle. 

V tomto období budete mít věcné a velmi rozhodné myšlení, což bude velkou výhodou při řešení problémů. Nebude vám dělat problém přijít s novými neotřelými nápady, a to naprosto spontálně. Můžete však narazit na problémy se soustředěním. Co se týče komunikace, v tomto období budete velmi seběvedomí, energičtí a přesvědčiví.

V tomto období se často setkáme s racionálním chováním a snahou zachovat si chladnou hlavu. Emoce jakoby se nás v rozhovoru pod vlivem Merkuru netýkaly. Naše komunikace je tak spíše pomalá a rozvážná – ale nadruhou stranu zase velmi srozumitelná. Díky své trpělivosti a vytrvalosti také v tomto období dokážete jakýkoliv úkon dotáhnout do zdárného konce.  Nic tak nebrání vašemu rozvoji.

Mars v Beranu
28.1.08:19 - 10.3.03:09
a
28.1.
Mars v Býku
10.3.04:09 - 21.4.13:04
b
10.3.

V tomto období nebudete mít problém pohotově jednat, navíc budete zřejmě oplývat i vysokým vůdčím potenciálem. To z vás jednak dělá skvělé adepty na vedoucí pozice,ale také velmi vytrvalé a cílevědomé v otázkách lásky. Vaší přímočarostí a energií dokážete získat to, po čem toužíte. Pozor však na stresové situace, zde přijdou tendence chovat se neuváženě až drze.

V tomto období u vás, ať chcete nebo ne, budou na prvním místě stát materiální hodnoty. Zaměřovat se tak budete na jakékoliv možné přivýdělky. Do práce se v tomto odbobí umíte vrhnout s ohromným nasazením a koncentrací. Potenciálně jde o velmi smyslné a sexuální umístění, proto můžete očekávat vášnivé vzplanutí, a pokud vytrváte i romantický vitální vztah. 

 

Napište námFacebook