Štír Horoskop 2015

Štíři mohou sice na první pohled působit nenápadně a pasivně, ale divili byste se, kolik v sobě mají energie. Zrozence ve vašem znamení se lidem nepodaří snadno zviklat. Mají totiž silnou vůli a jsou velmi trpěliví. Až přijde správná chvíle, dokáží být i odvážní a rychle se rozhodovat. Rok 2014 byl pro vás možná náročnější, ale letos se vše změní. Horoskop 2015 Štírům předpovídá, že tento rok bude pod vlivem Pluta pozitivní pro vaši kariéru i pro vztahy.

Ze začátku roku dejte pozor v práci. Někdo se může snažit ukradnout vám váš projekt, a vaše myšlenky prohlásit za své. Počátek roku bude pro vás sice po pracovní stránce náročnější, ale na druhou stranu se všem Štírům bude dařit v mezilidských vztazích. Budete zažívat harmonický vztah s vaší drahou polovičkou, či se bavit a flirtovat. Poznáte také nového přítele.

Vaše kariéra se na jaře zklidní. Budete tvrdě pracovat, abyste zachránili, co se dá. To jistě nezůstane nepovšimnuto. Dočkáte se ocenění ze strany kolegů, ale i od šéfa, což vás zahřeje u srdce a možná dostanete i prémie. V tomto období, kdy všechno kvete, byste si měli dát pozor na alergie. Nepodceňte drobné zdravotní problémy a zajděte si raději k lékaři.

S letními měsíci přijdou podle horoskopu velké změny. Nebojte se ve vztahu udělat větší krok. Teď je ta správná chvíle. Planeta Pluto na Štíry právě v tomto období působí velmi pozitivně. Rozhodněte se rychle, později byste mohli litovat. Obraťte svou pozornost i na rodinu, uvědomte si, že při vás vaši blízcí stáli v dobrém i ve zlém a zakopejte válečnou sekeru. 

Zrozenci ve znamení Štíra budou mít velmi harmonický podzim a zimu. Vaše kariéra bude vzkvétat, budete ve spokojeném vztahu s partnerem nebo si budete užívat romantiku s novou známostí. Těm, kteří štěstí v lásce doposud neměli, horoskop říká, že je ten pravý čas začít s novou zálibou. Přihlaste se do kurzu nebo semináře. Kdo ví? Třeba vaši spřízněnou duši potkáte právě tam. Díky tak úspěšnému konci roku 2015 se jistě můžete těšit na ten nadcházející.

 

Napište námFacebookGoogle+