Ryby Horoskop 2015

Intuitivní Ryby horoskop 2015 v první polovině roku příliš nepotěší. Pak se ale vše otočí k lepšímu. Lidé narození v tomto znamení jsou zpravidla duchovně založení a mají citlivou povahu. Pro své přátele se dokáží obětovat, což oni letos dokáží náležitě ocenit. Planeta Neptun vás v loňském roce ovlivňovala příliš po stránce intelektuální. Příliš mnoho jste přemýšleli. To by se letos mělo změnit.

Od počátku roku můžete mít problémy se vztahy. Nenechte se zaslepit nepodloženou žárlivostí. Na řešení problémů jděte s chladnou hlavou. Zůstaňte nohama na zemi a pro jednou se zamyslete racionálně, co opravdu chcete. V zaměstnání budete začátkem roku proplouvat téměř bez povšimnutí. Nebudete nic kazit, ale nebudete moci říct, že jste se sebou opravdu spokojeni.

Jaro 2015 bude pro Ryby podle horoskopu náročné. Budete se muset vypořádat se ztrátou důležité osoby.  V takovém těžkém období vyhledejte pomoc a zázemí u rodiny. Oni vám teď dokáží poradit nejlépe, dokonce i pozvednout vaši skleslou náladu. Věnujte se třeba kreslení nebo si přečtěte zajímavou knihu. Pokud budete mít v práci problémy, nechte si poradit. Nesnažte se zvládnout vše sami.

Druhá polovina roku bude pro Ryby ve znamení radosti ze života. V létě opravdu ožijete, získáte novou energii a díky tomu budete velmi přitažliví pro opačné pohlaví. Seberte odvahu a nebojte se udělat první krok. Objevíte nové sebevědomí a využijete ho ve svůj prospěch. Pořádně protějšku zamotáte hlavu. Užijete si spoustu flirtování. Přesně to si zasloužíte. Zadaným bude přát spíše podzim. Neptun vám bude přát v romantice a harmonii.

S postupným ochlazováním a příchodem konce roku 2015 se Rybám konečně začne dařit v kariéře. Budete na sebe moci být zaslouženě hrdí. Dejte si jen pozor na závistivé spolupracovníky, kteří vám budou váš úspěch chtít vzít a shodit vaši práci. Právě v této chvíli poznáte pravého přítele, který se za vás postaví. Ten správný čas, kdy začít s novým koníčkem je právě teď. Horoskop říká, že v listopadu budete snadno navazovat nové známosti, ať už obchodní či ty osobnějšího rázu. Rozhodně toho využijte, získáte zajímavé kontakty a zkušenosti.

 

Napište námFacebookGoogle+