Rak Horoskop 2015

Raci, jejichž vládcem je Měsíc, jsou velmi emocionálně založeným a vnímavým znamením. Horoskop 2015 Rakům přichystal velké změny. Pokud z toho chcete vytěžit co nejvíce, horoskop vám doporučuje nenechat se zaskočit pro vás typickými změnami nálad a návaly emocí. Na rozdíl od loňského roku můžete očekávat  pozitivní energii v oblasti vztahů.

Zimní měsíce budou pro praktického a rodinně založeného Raka výzvou. Setkáte se s jedincem opačného pohlaví a velmi to mezi vámi zajiskří. Nenechte se však oklamat počátečními "růžovými brýlemi". Ve skutečnosti se ukáže, že jste si toho člověka idealizovali nebo že vám zásadní skutečnost pečlivě tajil. Nenechte se takovým počátkem roku 2015 zviklat. Svou energii soustřeďujte do zaměstnání, později se vám to vyplatí.

S počátkem jara neodkládejte důležitá rozhodnutí. Pokud promeškáte termín, může vás to stát kariéru. Soustřeďte se a nesdílejte důvěrné informace s lidmi, kterým plně nevěříte. Mohli byste se spálit. Horoskop Raky nabádá, aby byli v tomto těžkém období trpěliví. Už brzy se vše otočí k lepšímu.

Zlom přichází s polovinou roku. Měsíc je v tom správném postavení. Nejprve se vám začne dařit po pracovní stránce, kde vaše úsilí nezůstane nepovšimnuto. Čekají vás bonusy. Budete si moct dopřát zaslouženou dovolenou, nebo se jen tak potěšit koupí krásné věci. Zkrátka udělejte si radost.

S nástupem podzimu stále přetrvává vaše pracovní nasazení. Zaměstnavatel je s vámi velmi spokojen. Nastává pro vás ta pravá chvíle kdy vyrazit ven a něco zažít. Ve vaší blízkosti se objeví nový člověk, může to být i vaše spřízněná duše. Přítomnost nového zajímavého člověka okoření váš život. Budete se cítit jako na obláčku.

Z euforie vás nevytrhne ani konec roku 2015. Venku se sice ochladilo, ale vaše city právě vřou. Zadaní si budou užívat období harmonie, ale i ti svobodní se mohou těšit na romantický vztah nebo flirt. Lidé, které milujete, pro vás budou oporou a vaší radostí. Hraví Raci by měli v tomto období tvořit. Budete mít spoustu nápadů.

 

Napište námFacebookGoogle+