Panna Horoskop 2015

Zrozenci v tomto znamení dokáží být pod vlivem své planety Merkur kritické, jsou totiž založeni rozumově a prakticky. Horoskop 2015 Pannám ukazuje, že letošek vypadá z počátku optimisticky, během druhé poloviny však přijde nepříjemný zvrat. Loňský rok také nebyl zrovna růžový, ale tak už to v životě bývá. Lidé narozeni v Pannách jsou realisté a rádi pomáhají ostatním, proto v životě jistě nezůstanou nedoceněni.

Začátek roku 2015 pro vás bude jednoduchý. Nějakým zázrakem se vám totiž bude dařit vše, na co sáhnete. Snažte se věnovat lidem - jak kamarádům tak rodinně. Ukažte jim, že je respektujete a jste tu pro ně. Uděláte jim velkou radost. Po pracovní stránce na tom budete také dobře. Získáte důvěru šéfa. Svěří vám velký úkol a vy dokážete, že na to máte. Dejte ale pozor na úrazy na ledovkách v těchto zimních měsících. Nikam nespěchejte.

Na jaře horoskop napovídá klidné období. Panny zde opravdu dokáží zužitkovat schopnost racionálního myšlení. Zkuste tento čas využít k rozjímání, dodělat nedokončené projekty. Zamyslete se nad minulostí i budoucností a usmiřte se s nepřítelem. Později se to ukáže jako výhodný krok. Jedincům toužícím po společnosti opačného pohlaví je Merkur také nakloněn. Můžete směle vyrazit na lov.

V polovině roku 2015 se na vás začnou kupit problémy. Zpočátku se vám budou zdát nesmyslné a budete je odkládat. To se vám však později vymstí. Budete muset vyvinout velké úsilí, abyste se s nimi nakonec poprali. Zrozenci ve znamení Panny jsou přece pracovití. Po překonání těžkých chvil se zkuste odreagovat, zajděte do společnosti a bavte se.

S podzimem a zimou přijdou další změny. Někdo bude usilovat o to, aby vaše kariéra ztroskotala. Zpozorněte i mezi blízkými. Snažte se nasbírat více informací a indicií a se zrádcem se vypořádat sami. V této chvíli pro vás bude důležitá podpora partnera. Podrží vás v těžkých časech. Horoskop vám radí, abyste svou polovičku ocenili a nebyli sobečtí. Zbytečně byste si koncem roku přidávali starosti.

 

Napište námFacebookGoogle+