Panna Horoskop 2014

Zrozenci ve znamení Panny jsou rozumově a prakticky založení a potrpí si na přesnost a pořádek. Mnohdy jsou ale velmi sobečtí a ve vztazích zdrženliví a chladní. V minulém roce se Vám dařilo, ale tento rok bude mnohem náročnější!

Počátek roku bude provázen nemocí či psychickou zátěží. V tomto období Vám bude ale na blízku osoba, která Vám pomůže právě v těchto těžkých chvílích. Proto si dejte pozor na svoji chladnost vůči jiným, pomoc Vám přijde vhod. Po překonání těchto těžkostí přichází láska, citové souznění a harmonie. Také se můžete těšit na nové nápady a s tím spjatou novou energii. Věnujte se svým koníčkům a práci. Budete vynikat!

Polovina roku je plná nových informací, ale také pomluv. Nedejte jen tak na něčí názor a zkuste sehnat více zdrojů všech těchto informací. Tyto události Vám pomohou strhnout růžové brýle , skrze které jste se dívali na některé ze svých "přátel". Zjistíte, že si na přátele jen hráli a ve skutečnosti se Vás snažili zničit. Nenechte se zdrtit touto skutečností, v budoucnu Vám bude ku prospěchu.

V druhé polovině roku hvězdy napovídají větší klid. Proto odpočívejte a čerpejte novou energii, budete ji potřebovat, jelikož vzplanete velkou vášní a láskou. Tento vztah bude Vaším vysvobozením a naplní Váš život novou radostí. Pozor na Vaši sobeckost, která Vás přivede k žárlivosti. Tímto byste svou lásku mohli nadobro odehnat!

S blížícím se koncem roku budete přemýšlet o možných výsledcích některých rozhodnutí, která jste učinili. Teprve nyní budete uvažovat, zda se jednalo o rok dobrý či naopak ne moc vydařený. Nezapomeňte, všechna rozhodnutí jsou jen na Vás!

 

 

Napište námFacebookGoogle+