Lev Horoskop 2015

Zrozenci tohoto elegantního znamení jsou cílevědomí a rozené vůdčí typy díky své přirozené autoritě. Potřebují být centrem pozornosti, na druhou stranu pak lehce sklouznou k panovačnosti. Někdy je těžké se Lvem vyjít, což potvrzují nejen loňské zkušenosti. Horoskop 2015 Lvům říká, že letošek pro ně bude jako na houpačce.

Začátek roku budete mít poklidný. Nebudete se moc projevovat, spíše setrvávat v úsporném režimu, jako byste byli v zimním spánku. Horoskop radí, že tohle období není vhodné k zahajování nových pracovních projektů ale ani ke zkoušení nových koníčků. Zůstaňte raději u toho, co dobře znáte. Jedině tak nic nezkazíte.

Na jaře roku 2015 se vám vyskytne velká příležitost jak zlepšit svou kariéru. Budete mít motivaci i odhodlání. Může se vám stát, že vám dojde trpělivost, protože zpočátku se vám nebude dařit svých cílů dosáhnout, což je velmi frustrující. Když se ale nevzdáte a budete bojovat jako správní Lvi, nebudete na konci litovat. Čeká vás zajímavé ohodnocení za vaše úsilí. Jak peněžité, tak i uznání od váženého člověka.

V průběhu léta jste jako na koni. Vaše planeta Slunce v tomto období působí opravdu silně. Vyzařuje z vás energie a sexappeal proto se není čemu divit, když celý večer proflirtujete. Těm, kteří jsou nezadaní, se bude opravdu dařit v navazování nových kontaktů, naproti tomu těm, kteří jsou ve vztahu, to může skřípat. Dejte si pozor, abyste své polovičce věnovali dostatek pozornosti.

Zpozorněte až přijdou podzimní měsíce. Mezi vašimi známými je někdo, kdo by vás rád využil pro vaše peníze. Nepodepisujte žádné smlouvy, nebuďte přemíru důvěřiví. Lehce se můžete spálit. Budete roztržití a tak se ani v zaměstnání nevyhnete potížím. Slunce při váš na podzim roku 2015 nestojí. Rovněž byste si měli dát pozor na dlouhodobější zdravotní problémy, které vám přišly příliš malicherné na to, aby stály za řešení.

Nadcházející konec roku bude pro Lvy podle horoskopu opět optimističtější. V práci ukážete, že vaše nezdary byly pouze dočasné a vyváznete pouze s napomenutím. Obraťte svou pozornost na rodinu. Ukažte, že umíte být i tolerantní. Nekažte Vánoční pohodu. 

 

Napište námFacebookGoogle+