Kozoroh Horoskop 2015

Letošní rok bude pro cílevědomé zrozence ve vašem znamení velmi úspěšný. Horoskop 2015 Kozorohům ukazuje, že dokáží plně zužitkovat svých vrozených vlastností ve svůj prospěch. Přestanete se uzavírat do sebe a budete mít přístup k důležitým informacím. Saturn, který vám vládne, bude mít oproti loňskému roku větší sílu.

Začátek nového roku bude vydařený. Horoskop říká, že Kozorohům se teď bude dařit hlavně v kariéře. Získáte zajímavé kontakty a velmi cenné informace. Dostane se vám ocenění, po kterém jste tak dlouho toužili. Čeká vás i peněžitá odměna. Snažte se spořit, ale část si odložte stranou a udělejte si radost. Kupte si něco pěkného na sebe. Na jaře roku 2015 pocítíte výboj energie ve vašem okolí. Potkáte zajímavou osobu.

S oteplením přichází výrazné změny. V zaměstnání sice záříte nadále, ale v oblasti mezilidských vztahů to trochu skřípe. Vyplavou na povrch nepříjemné novinky o vaší polovičce. Nenechte se pohltit žárlivostí, později byste mohli litovat slov vyřčených v zápalu hádky. V létě se Kozorozi zklidní a budou spíše pasivní. Právě teď není nejlepší čas sportovat, hrozí nebezpečí úrazu. Věnujte se raději četbě nebo si zajděte do kina. S postupujícím létem se nebojte vyrazit do společnosti. Nezadaným je Saturn nakloněn. Bude z vás vyzařovat erotická energie a pro opačné pohlaví budete jako magnet. V páru si budete užívat klidné období bez hádek.

Na podzim zjistíte, že jste se příliš nechali opít úspěchy v zaměstnání a že vám spoustu věcí uniklo. Budete mít co dělat, abyste zameškané dohnali. Dejte si pozor na stres a najděte si čas i na relaxaci. Podzimní měsíce roku 2015 budou pro Kozorohy důležité po rodinné stránce. Strávíte v příjemné společnosti vašich blízkých více času než obvykle, což je jistě potěší.

Na konci roku se snažte rekapitulovat události minulé a vzít si z nich příklad. Podle horoskopu naleznete novou harmonii ve vztahu a problémy v práci budete mít zcela vyřešené. Můžete si tedy užívat Vánoční pohody bez výčitek a těšit se na další rok.

 

Napište námFacebookGoogle+