Horoskop zítra - Ryby

Nežijte ve své fantazii. Věnujte více pozornosti realitě a pořádně otevřete oči. Zjistíte, že to, po čem toužíte, máte třeba přímo před nosem, ale dlouho jste si toho nevšimli a teď už je možná pozdě.

Příbuzní vám doposud nevěnovali příliš pozornosti, avšak možná zaslechli nějaké znepokojivé informace o vaší osobě. Uveďte vše na pravou míru a předejděte hádkám.

Navštivte svou rodinu. Možná jste se svým blízkým příliš dlouho vyhýbali, ale každopádně jim uděláte radost vaším zájmem.

Do okolí vysíláte úsměvy, ale vnitřně vám zrovna do skoku není. Řekněte, co vás trápí.

<< Ryby / Denní horoskop - Dnes


Měsích v Rybách
25.3.11:07 - 27.3.16:11
l
25.3.
Měsíc v Beranu
27.3.17:11 - 29.3.17:48
a
27.3.

V těchto dnech můžeme očekávat energii v oblasti fantazie, která bude nevyhnutelně pracovat na plné obrátky. Rozum tak často ztrácí nadvládu – a to právě na úkor emocí. Velmi výrazně se u vás teď může projevovat empatie. Nebude vám dělat problém vcítit se do širokého spektra lidí. Nevýhodou však je, že pak často zapomínáte na svá vlastní dilemata a problémy...

Energie těchto dnů s sebou přináší neklid. Život běží rychlým tempem, což vás baví, avšak na druhou stranu toužíte hodit vše za hlavu a relaxovat. Může se objevit dilema, kvůli kterému zůstanete o krok pozadu za aktuálním děním...

 

Napište námFacebook