Horoskop zítra - Blíženci

Poslední dobou máte asi pocit, že se nedokážete plně uvolnit. Ať už se jedná o intimní chvíle nebo jen večer s přáteli. Pořád se cítíte nepohodlně a ve stresu. Zamyslete se nad příčinou a snažte se ji co nejdříve odstranit!

Šetřete energii i nervy. Nasaďte rozumné dostatečné tempo a držte si ho po celý den tak, abyste rozložili síly rovnoměrně.

S nákupem nespěchejte. Nehleďte na cenu a udělejte si výbornou večeři. Zasloužíte si to. 

I když jste unavení, neměli byste vynechat večerní hygienu. Jeden den se sice nic nestane, ale dlouhodobě vám to nesvědčí.

<< Blíženci / Denní horoskop - Dnes


Měsíc ve Vodnáři
23.3.03:29 - 25.3.11:07
k
23.3.
Měsích v Rybách
25.3.12:07 - 27.3.16:11
l
25.3.

Nevýhodou energie těchto dnů může být fakt, že je spíše samotářská. Více něž po společnosti lidí tak budete toužit po společnosti vašich myšlenek a vzdělávání. V krajním případě na přemíru lidského kontaktu můžete reagovat až chladným, netečným a odměřeným chováním. Ostatní takové vaše počínání možná nechápou, ale to vy po nich ani nevyžadujete. Dost dobře se zabavíte i sami...

V těchto dnech můžeme očekávat energii v oblasti fantazie, která bude nevyhnutelně pracovat na plné obrátky. Rozum tak často ztrácí nadvládu – a to právě na úkor emocí. Velmi výrazně se u vás teď může projevovat empatie. Nebude vám dělat problém vcítit se do širokého spektra lidí. Nevýhodou však je, že pak často zapomínáte na svá vlastní dilemata a problémy...

 

Napište námFacebook