Horoskop 2015

Rok 2015 přináší lidem spoustu nových zážitků a úspěchů. A to jak v oblasti osobního života, tak v oblasti kariéry. Můžete se těšit na přízeň vašich blízkých, ale i poznávání nových přátel a potenciálních partnerů. V zaměstnání horoskop předpovídá upevnění či zlepšení vaší pracovní pozice. Stačí svému štěstí vyjít vstříc a nebát se tvrdě pracovat. Letošní rok bude také vhodný pro zkoušení nových věcí, ať už se jedná o adrenalinové sporty, vzdělávací kurzy či o kulinářské zážitky. Nebojte více se otevřít světu kolem vás. 

Horoskop 2015 vám jako váš průvodce tímto rokem ulehčí cestu. Letos byste si měli najít čas i na sebe. Důležité je nenechat se vystresovat, relaxovat a udělat si radost. Odměnit se za úspěchy není žádný hřích, zasloužíte si to! Věnujte se také osobnímu rozvoji. Zhodnoťte minulé události a neopakujte staré chyby. Dále v životě vás posune pouze to, že se dokážete poučit z vlastních omylů. Zkušenosti jsou cenná věc, což pro tento rok platí dvojnásob.

V oblasti vztahů budete letos jako ryba ve vodě. Pokud se objeví neshody, nezoufejte, dokážete je vyřešit lehce a efektivně. Budete si užívat společnosti vaší polovičky, se kterou vám to bude dokonale klapat. Zamilovaným horoskop letos opravdu přeje. Nezadaní si užijí spoustu dobrodružství při seznamování, nebojte se vyrazit na lov a flirtovat. Je to přece zábava! Hvězdy napovídají, že můžete v tomto roce objevit i pravého přítele, který vám pomůže v těžkých situacích. Takových lidí si važte, na světě jich mnoho není.

Po pracovní stránce podle horoskopu 2015 budete velmi spokojeni. Nadřízení si všimnou vašeho úsilí a tvrdé práce, za což vás náležitě ocení. Ve hře jsou peníze i povýšení. Pokud se vám naopak v práci nedaří, či si připadáte nedocenění, nebojte se sáhnout po lepší nabídce a klidně i zariskujte. Nenechte se vyděsit změnami, letošní rok jim přeje. V oblasti financí začněte myslet na budoucnost a část peněz si odložte stranou nebo si založte spoření. Peníze se vám později budou hodit, pokud se rozhodnete zařídit si domácnost nebo budete pomýšlet na děti.

V roce 2015 můžete zažít i spoustu sportovních úspěchů. Nebojte se svým volnočasovým aktivitám věnovat více času. V oblasti zdraví na tom budete výborně. Pozor ale na podceňování drobnějších zdravotních problému, později by se vám toto přehlížení mohlo vymstít. Nechte se raději vyšetřit.

Snažte se z letoška vytěžit co nejvíce. Hvězdy vám přichystaly opravdu úspěšný rok. Užívejte si života, vyzkoušejte nové věci. Pokud máte možnost, neváhejte a splňte si své dlouholeté sny. Horoskop 2015 si můžete na našich stránkách přečíst také pro každé znamení zvlášť.


Jupiter ve Lvu
16.7. 2014 - 11.8. 2015
e
16.7.
Jupiter v Panně
11.8. 2015 - 9.9. 2016
f
11.8.

Těšit se můžete z pevného fyzického zdraví a duševního optimismu, sebedůvěry a živého vystupování. I tato pozitiva sebou přináší umístění Jupiteru ve Lvu. Od ostatních budete očekávat stejné kvality. Pokud se vám ale něco v tomto období nebude líbit, budete se uchylovat spíše k panovačnosti. Navíc nadměrná sebedůvěra se může projevit ve sklonu k hazardním hrám.

V tomto období mohou být vaše vlastní ambice poněkud omezeny. Velmi těžké pro jedince může být vyniknout z davu a uspokojit tak své cíle. Můžete se tak stát i nedůvěřivým. Ve svých názorech totiž zůstáváte konzervativní. Abyste byli schopni svou frustraci vyřešit, budete muset upustit od bázírování nad detaily a nechat se trochu strhnout děním v okolí.

Saturn ve Střelci
23.12. 2014 - 15.6. 2015
i
23.12.
Saturn ve Štíru
15.6. 2015 - 18.9. 2015
h
15.6.
Saturn ve Střelci
18.9. 2015 - 20.12. 2017
i
18.9.

V tomto období sami sobě nedovolíme být vůči ostatním příliš důvěřiví. V podvědomí stále máme ukotveno realistické vědomí nebezpečí. Zřejmě pocítíte také velký smysl pro zodpovědnost, či strach riskovat a tendenci odsuzovat takové jedince, kteří se rizika nebojí. Výhodné v tomto období bude plánovat do daleké budoucnosti – jak v pracovním tak v osobním životě.

V tomto období budete velmi disciplinovaní. Za každých okolností dokážete své pocity odstavit na vedlejší kolej, a za žádnou cenu je nedat na jevo. Díky tomu se často můžete stát uznávánou a váženou autoritou. Typická pro vás v tomto období bude také mlčenlivost, až nesmiřitelnost. Navenek se sice budete tvářit, že je vše v pořádku, ale křivdu nikdy nezapomenete a neodpustíte.

V tomto období sami sobě nedovolíme být vůči ostatním příliš důvěřiví. V podvědomí stále máme ukotveno realistické vědomí nebezpečí. Zřejmě pocítíte také velký smysl pro zodpovědnost, či strach riskovat a tendenci odsuzovat takové jedince, kteří se rizika nebojí. Výhodné v tomto období bude plánovat do daleké budoucnosti – jak v pracovním tak v osobním životě.

Uran v Beranu
12.3. 2011 - 15.5. 2018
a
12.3.

Spoustu energie, kterou v tomto období pociťujete jistě dokážete naplno zužitkovat. Pokud jde o oblast kariéry, svou originalitou dokážete přispět k nejednomu úspěšnému dokončení projektu. Tendence prosazovat své myšlenky hlava nehlava se v tomto odbobí jistě vyplatí. Energii a smysl pro humor, kterým také budete disponovat, výborně využijete například ve vztazích. Ať už pracovních či osobních.

Neptun v Rybách
3.2. 2012 - 3.11. 2020
l
3.2.

V tomto období zřejmě budete pociťovat velkou mentální sílu. Pokud na něco budete myslet dostatečně často a intenzivně, a přidáte k tomu někdy i notnou dávku trpělivosti; časem se vysněného zaručeně dočkáte. Kvůli vaší mírumilovné a charitativní povaze se ale sami možná dostanete do finanční tísně, z čehož mohou plynout i existenční problémy.

 

Napište námFacebookGoogle+