Býk Horoskop 2015

Horoskop 2015 Býkům velmi přeje. Jedinci v tomto znamení vynikají svou praktičností a zodpovědností. Tyto vlastnosti jsou velmi důležité pro vaši kariéru, snažte se proto letos věnovat jí co nejvíce pozornosti. V roce 2014 jste se možná potýkali s problémy a mohli jste si připadat jako na houpačce. Letos vás Venuše povede poklidnější cestou.

Již od počátku nového roku se bude Býkům dařit v oblasti vztahů. Poklidnou cestou dokážete napravit své staré, možná už dávno zapomenuté spory. Dokážete také pomoci ostatním při řešení neshod, za což si vysloužíte uznání. Na druhou stranu v tomto období není výhodné navazovat nové známosti. Později by vypluly na povrch nepříjemné skutečnosti.

S jarem bude vzkvétat u Býků vzkvétat pracovitost. Nebojte se nadchnout pro nápad kolegy a pomoci mu. Když budete tvrdě pracovat, dokážete dosáhnout velkých cílů a vytvořit si tak i materiální zázemí, po kterém už dlouho toužíte. Pozor abyste si v tomto období vašeho úspěchu a slávy nezískali nepřítele. Lidé dokážou být velmi závistiví.

V polovině roku přijde krize. Není divu, že jste vyčerpaní z práce a vaše polovička nedokáže pochopit vaše občasné změny nálad. Avšak nezoufejte, horoskop radí, že si stačí v klidu promluvit, stanovit pravidla nebo udělat menší ústupek a zvládnete do vztahu navrátit harmonii.

V létě zažijete neopakovatelnou dovolenou, po které si již nebudete muset dělat starosti o lásku. Vše bude klapat. Proto se Býci můžou opět vrhnout do práce s vervou. Podle horoskopu hlavně v srpnu, kdy ostatní si ještě budou užívat prázdnin, vy dokážete svůj čas využít velmi efektivně. Možná vás čeká i pracovní postup.

Na podzim budete mít stabilní období. Je to pravá chvíle pro důležitá rozhodnutí. Pokud již dlouho nosíte v hlavě nějaký sen, teď je ta pravá chvíle na jeho uskutečnění. Nebojte se dopřát si luxus a relaxovat.

S blížícím se koncem roku 2015 bude trochu klesat vaše energie a vůle. Bude se zdát jako byste ulehali k zimnímu spánku. Začnete trochu polevovat v zaměstnání, ale po náročném roce na to máte koneckonců i právo.

 

Napište námFacebookGoogle+