Blíženci Horoskop 2015

Říká se, že Blíženci jsou znamením dvojčat. V mnohých z nich se ukrývají dvě rozdílné osobnosti. Zrozenci tohoto znamení jsou velmi vnímaví a intelektuálně založení. Vaše planeta Merkur na vás bude letos působit pozitivně zejména v oblasti vztahů. Horoskop 2015 Blížencům předpovídá romantické chvíle s opačným pohlavím. Oproti loňskému roku letos zažijete velké změny a osobní rozvoj.

Již od počátku roku 2015 to bude mezi vámi a vaším protějškem pořádně jiskřit. Do klína vám ale samo nic nespadne. Budete muset vyvinout drobné úsilí a partnera potěšit. Díky vám tak typické nenucenosti a fantazii, to pro vás vůbec nebude těžké. Vaše kariéra bude sice stagnovat, ale i tak zůstanete pozitivní.

Na jaře se nenechte stáhnout svými pocity. Horoskop Blížencům radí, že v tomto období je důležité se na skutečnosti dívat realisticky. V rodině se vyskytnou problémy. Může se stát, že se zcela rozkmotříte s vašimi nejbližšími. Uvědomíte si, že strávit nějaký čas odděleně je dobrý nápad, začne se věnovat sebereflexi a díky tomu si uvědomíte důležité věci. Snažte se také sportovat, abyste posílili jak tělo, tak ducha.

Druhá polovina roku pokračuje ve znamení rozvoje. Objeví se nová energie, kterou zužitkujete ve svůj prospěch. Pro Blížence je teď pravý moment se zamyslet a zhodnotit události uplynulých let a najít poučení. Srovnáte si v hlavě problémy a budete vyrovnanější. Můžete se těšit na rozvoj i v kariéře. V létě u vás narůstá tvůrčí potenciál.

Podle horoskopu bude právě podzim vaším obdobím. Staré spory budou zapomenuty, do rodiny se vrátí klid a harmonie. Vy i vaši blízcí budete dělat všechno pro to, aby věci fungovaly i nadále. S opačným pohlavím budete navazovat kontakty velmi snadno, budete mít spoustu zážitků. V zaměstnání budete zářit, avšak pozor na zrádce mezi vašimi kolegy. Někdo se vám pokusí ukradnout nápad i benefity. 

Koncem zimy, by si měli Blíženci dávat pozor na své zdraví. Planeta Merkur na vás nebude příliš dohlížet, proto je zde nebezpečí, že dojde k úrazu. Snažte se udělat opatření, abyste konec roku 2015 zvládli bez úhony.

 

Napište námFacebookGoogle+