Beran Horoskop 2015

Bojovné zrozence tohoto znamení nejvíce ovládá planeta Mars. Horoskop 2015 Beranům přinese spoustu změn. Konečně zužitkujete toho, jak dokážete být ambiciózní a svou schopnost se pro něco nadchnout. V loňském roce jste trpělivě vyčkávali a letos budete sklízet plody vaší snahy a to jak v oblasti vztahů, tak ve vaší kariéře. Rovněž dokážete plně využít váš vrozený smysl pro spravedlnost.

Začátkem roku na vás bude působit pozitivní energie. Horoskop ukazuje, že zatvrzelost, která je pro znamení Berana tak typická vás bude v dosahování cílů v zaměstnání hnát dopředu. Dokážete být sice skvělým organizátorem a velitelem, ale dejte si pozor, abyste se příliš neopili úspěchy a nesklouzli k panovačnosti.

S postupujícím jarem bude stejně jako příroda kvést i vaše láska, pokud jste ve vztahu. I nezadaným jsou hvězdy nakloněny. V tak romantickém ročním období to bude silně jiskřit mezi vámi a opačným pohlavím. Nezapomeňte si ale udělat čas i na přátele či rodinné příslušníky.

V druhé polovině roku 2015 bude potřeba trochu více úsilí, aby vám štěstí zůstalo nakloněno. Raději si při rozhodování věci pořádně promyslete a klidně poproste kamaráda nebo kvalifikovaného poradce o radu. Rozhodně se nevrhejte do ničeho po hlavě, obzvláště pokud zrovna uzavíráte obchodní smlouvu. Podle horoskopu není v tomto období pro Berana výhodné nechat po sobě nedodělanou práci, hrozí totiž, že vše přijde vniveč.

S přicházejícím podzimem byste měli věnovat pozornost mezilidským vztahům. Upusťte od tvrdohlavosti. Problémům se dá mnohdy předejít kompromisem. Ke své polovičce buďte pozorní, drobný dárek určitě potěší každého. V říjnových plískanicích si nezahrávejte se zdravím a nepodceňte prevenci. Právě teď je pravý čas na sport. Posílíte tělo i imunitu.

Konec roku patří hlavně kariéře. Budete doslova zářit, čehož si vaši nadřízení jistě všimnou. Počítejte i s náležitým ohodnocením. Díky tomu budete moct splnit svým blízkým jejich sny. Vánoce pro vás budou opravdu spokojeným obdobím. Proto může být pro Berana těžké se s úspěšným rokem 2015 rozloučit. 

 

Napište námFacebookGoogle+